Wpis z mikrobloga

#mishmashstudio666 #rozowepaski #niebieskiepaski #handmade A dziś o to taki przypadek.
Opal prosto ze słonecznej Etiopii, wydłubany z trudem z ziemi. Dostarczony do Europy w tajemniczych okolicznościach przez szemranego typa odzianego w prochowiec, sandały i skarpety koloru białego. Jak sam opis jegomościa wskazuje, sprzedał go tanio bo brakowało mu biletów płatniczych NBP na resztę garderoby. I dzięki tym nieznanym mi ludziom i ich ciężkiej pracy, do akcji wkroczylem ja...Mogłem zacząć projektować (poznawszy wymiary tego konkretnego minerału) minimalistyczne (modne) wzornictwo, zarywając kilka nocy, osuszając kilka lampek podlaskiego bimbru ❤️. Wszystkie wyżej wymienione okoliczności, jakże dramatyczne????, mają niebagatelny wpływ na cenę tego świecidełeka. Aczkolwiek, jestem skłonny negocjować! Po co ma zalegać w zakamarkach szafy jak może swym blaskiem zajebistości przyprawiać o padaczkę koleżanki lub odwrócić uwagę od np. dekoltu, czujne oko cudzego męża? Za kilka chwil wrzucę kolejne projekty. Totalnie inne.
Pobierz MishMashStudio666 - #MishMashStudio666 #rozowepaski #niebieskiepaski  #handmade A dzi...
źródło: IMG-20230426-WA0058
  • 2