Wpis z mikrobloga

@xtsdmod: spokojnie, jak tylko Memcen przedstawi swoje 100 ustaw, to Biden od razu zrezygnuje.

Zapytacie co ma jedno z drugim wspólnego? ano jedno i drugie to urojenia w paóweczkowych głowach :)
  • Odpowiedz
Ej a pamiętacie jak prawaki twierdzili, że Biden zrezygnuje w połowie kadencji żeby Kamala mogła go zastąpić?


@xtsdmod: jak zrezygnuje? Miał przecież umrzeć bo jest stary i nie ogarnia rzeczywistości.
  • Odpowiedz
ja pamiętam że bez paszportu i chipa miałem nie móc wyjść z domu. To byli czasy


@musztym: I tak by było gdyby ludzie się nie zbuntowali już przy samych paszportach covidowych które ci zamordyści próbowali przeforsować.
  • Odpowiedz
I tak by było gdyby ludzie się nie zbuntowali już przy samych paszportach covidowych które ci zamordyści próbowali przeforsować.


@damianooo8: Zapominasz o kremlowskiej maupie, która rozkręciła taką inbę, że nagle się okazało, że można mieć poważniejsze problemy od covida.
  • Odpowiedz
  • 14
I tak by było gdyby ludzie się nie zbuntowali już przy samych paszportach covidowych które ci zamordyści próbowali przeforsować.


@damianooo8: i gdzie był ten bunt poza grupkami szurów na fejsbuku?
  • Odpowiedz
ja pamiętam że bez paszportu i chipa miałem nie móc wyjść z domu


@musztym: To masz słabą pamięć. To była realnie rozważana opcja i gdyby nie nastroje społeczne (czytaj: Szury) to byś miał taki zakaz. Przykłady innych państw: Australia gdzie był zakaz przemieszczania się między gminami/powiatami, Francja gdzie trzeba było mieć glejt i legitymować się (bodaj do 5km od domu i maks godzina dziennie XD), Holandia gdzie była godzina policyjna (i
  • Odpowiedz
@musztym byłem we Włoszech to w sumie nigdzie bez paszportu nie wpuszczano i to już było kiedy dawano trzecia dawkę, tego preparatu który miał za pierwszym wstrzyknięciem powstrzymać potężnego wirusa xD
  • Odpowiedz
To masz słabą pamięć. To była realnie rozważana opcja i gdyby nie nastroje społeczne (czytaj: Szury) to byś miał taki zakaz.


@Urajah: Nie przeceniajcie się, szury nie miały żadnego większego wpływu na cokolwiek, po prostu w internecie było ich pełno i zaczęły odnosić mylne wrażenie, że są ważnym głosem w społeczeństwie. A tymczasem większość społeczeństwa w mniejszym lub większym stopniu trzymało się wytycznych.
  • Odpowiedz