Wpis z mikrobloga

Ehh prawie 30 lat, a jakbym jakimś cudem znalazł jednak dziewczynę to chciałabym z nią spędzać czas na zabawie, podrozach, a nie takim poważnym życiu.
A takie p0lki w moim wieku to już tylko myślą o gowniakach, pracy, są poważne, leniwe, bo już się wyszalaly ze 100 oskarkami.
Its over nie ma już szansy, młodość przepadła bezpowrotnie #przegryw
  • 30
Mnie zwyczajnie bawi to, że różowe do mniej więcej 30lvl bawią się w najlepsze i szukają Chadów/Oskarków do zabawy a potem "spokojnego faceta" i nagle wszystko to co wcześniej robiły to już niee bo ona się wyszalała xD. Powodzenia dla tych co chcą sobie układać życie z taką, która będzie ciągle wspominać przygody na studiach usmiechając się do siebie i ciesząc się, że znalazła jakiegoś naiwniaka, który będzie jej robił za bezpieczną
@anonanonimowy321: one mają koszmarny blindspot z racji bycia kobietami i obracania się wśród atrakcyjnych mezczyzn. Dlatego wydaje im się że facet w ich wieku ma podobne doświadczenia życiowe i tez po latach młodości szuka stabilizacji.

Tylko z drugiej strony jako facet jak ze swojej lub nie winy przespales młodość to kogo tu winić. Np ja zrobiłem prawko po skończeniu 30 lat. Fajnie byłoby jak rówieśnicy 10 lat wcześniej wskoczyć w samochód,
Wy to myślicie że jak w szkole czy ma studiach kogoś poznacie to już na całe życie?


@Disscord93: rocznik 1990. Połowa moich koleżanek z liceum jest dalej w związku z gościem co poznały w liceum albo na pierwszym roku studiów. Rekordzistka z tym samym co poznała mając 15 lat, większość po ślubie z tym co poznały mając 18-20 lat. Oczywiście nie obracałem się pośród patusiar ale jak masz porządne dziewczyny co
Mnie zwyczajnie bawi to, że różowe do mniej więcej 30lvl bawią się w najlepsze i szukają Chadów/Oskarków do zabawy a potem "spokojnego faceta" i nagle wszystko to co wcześniej robiły to już niee bo ona się wyszalała xD. Powodzenia dla tych co chcą sobie układać życie z taką, która będzie ciągle wspominać przygody na studiach usmiechając się do siebie i ciesząc się, że znalazła jakiegoś naiwniaka, który będzie jej robił za bezpieczną
Przyznam szczerze, nie spotkałem się z kobietami, co się tak zmieniły.


@Fan_Morawieckiego: Bo kobiety nie są takie głupie i się nie przyznają do tego. Praktycznie żadna Ci nie powie tego wprost ale jeśli dłużej porozmawiasz z taką na różne tematy to pojawią się wspominki o tym czy tamtym ( ͡° ͜ʖ ͡°).

bez kitu xD jeszcze jak to ty jesteś typem z którym szalała w wieku 25-30,
Bo kobiety nie są takie głupie i się nie przyznają do tego. Praktycznie żadna Ci nie powie tego wprost ale jeśli dłużej porozmawiasz z taką na różne tematy to pojawią się wspominki o tym czy tamtym ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@CloudSpanner: jakbym wczoraj się urodził. Patrzę na czyny, nie słowa.