Wpis z mikrobloga

Wczoraj jechałem 1 klasą pendolino. Czułem się jak człowiek sukcesu, jak oskarek, co jedzie na delegację w korpo. Dostałem francuskie rogaliki z konfiturą na gorąco, na porcelanowej zastawie z metalowymi sztućcami. Oprócz tego jak staliśmy na peronie, to czułem wyższość nad ludźmi, którzy wsiadali do TLK na torze obok.
#intercity #przegrywpo30tce #przegryw
  • 7
@Xamber: 5-10 złotych w kieszeni? Ostatnio jechałem tą samą trasą IC i PolRegio, może i PolRegio jechało się prawie godzinę dłużej (bo stawał w każdej wsi w której nikt nie wysiadał), ale za to zapłaciłem 10 złotych więcej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Xamber za każdym razem się spóźnia 50 minut xD wyjdź Miras z piwnicy i się przejedź kilka razy a nie powielisz jakieś bzdury wyssane z palca. EIP ma najwyższy priorytet na trasie, zatem i nad PR.
ja zastanawiam się jak działa ten słynny system wyceny biletów w Pendolino. Kilka tygodni temu kupiłem bilety z Warszawy do Gdańska. Do Gdańska pociąg jechał o 6 rano i był pełny, mimo to kosztował 70 PLN. Powrotny przejazd o 20, pociąg był w połowie pusty a bilet 2 razy droższy. Czy cena nie miała być zależna od popularności połączenia?