Wpis z mikrobloga

@VanGogh: Ceny takich atrakcji są złodziejskie. Typu 200zł za kółko, czyli jakbyś chciał pojeździć godzinę to byś musiał wydać z 2 tysiące pln. Lepiej wypożyczyć z wypożyczalni i pojeździć "rekreacyjnie" po okolicy.
@VanGogh: Tu masz w zasadzie wyczerpany temat: http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=148452

Chyba najlepsze podsumowanie:

Jeżeli oczekujesz że za +-1000 zł ktoś Ci odda Ferrari, Lambo czy inne KTM i jeszcze będzie Cię zachęcał do zrobienia rekordu toru to będziesz bardzo rozczarowany :-)


Takie "motoprezenty" skierowane są do ludzi podróżujących na co dzień cywilnymi autami, aby mogli sobie zrobić zdjęcie które wrzucą na FB, że "upalali" Lambo.
@VanGogh: Ja bede w czerwcu jechał 8 kołek arielem atomem, także jeszcze nie mam bezpośrednich doświadczeń ale mam obserwacje po swojej jezdzie własnym hot hatchem po torze.

Nie ma chu*ja we wsi że bez wcześniejszej jazdy po torze będziesz umiał jakkolwiek sensownie pojechac. Jakimś autem z napedem na 4 koła z silnikiem z przodu to można coś popróbować ale Porsche potrafi ładnie zamieść tyłem jak wyprowadzisz je z równowagi.

Ty pewnie
@VanGogh: jak kupisz, to daj znać jak się podobało. Myślę, też o czymś podobnym, ale mam trochę wątpliwości. Zapłacić (już nie pamiętam) 1000 czy 2000, za to aby przez 20 minut pojeździć autem po torze.
1500 pln - Porsche 911 - 45 minut na torze.


@VanGogh: LOL chyba dałeś się nabrać na jakis marketing albo źle to liczysz xD Jedno kółko na polskich torach to 1-2 minuty

BTW w devil cars jest teraz 20% zniżki