Wpis z mikrobloga

Zawsze kisnę z dzbanów tego typu:

"Cieszę się, że jestem sam i wybieram samotność bo baby są takie i owakie. Skąd to wiem? Bo kilku znajomych i wykopowiczów pisało ze swojej perspektywy, co się wydarzyło u nich w domu z udziałem żony/partnerki i naczytałem się clickbaitów na Onecie. Nigdy za rękę nie trzymałem ale nie żałuję, bo mimo iż nigdy z żadną kobietą nie rozmawiałem, to wiem, jakie one wszystkie naprawdę są".

Naprawdę, uj nas interesuje że nie roochałeś. Nie każdy ma to szczęście, fakt, i można nawet współczuć takiej osobie. Nie każdy jest atrakcyjny, zwłaszcza w czasach, gdzie wygląd wystarczy by odrzucić 90% chłopaków z całej Polski, bo dostęp do innych opcji jest zbyt duży i nie motywuje do starania się o tego jednego. Ale niektórzy to już przesadzają, potrafią na siłę dorabiać do tego ideologię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #p0lka
  • 19
@AlienFromWenus: No nie wiem, ja mam taką perspektywę gdzie po długim związku gdzie dosyć mocno poświęcałem się dla tej dziewczyny ona zaczęła robić ze mnie potwora i stwierdziła, że w ogóle nie podobałem się jej przez 2.5 roku i ma szczęście, że już nie jest z takim wampirem energetycznym


Nawet po zerwaniu było ciężko mi zauważyć pewne mechanizmy, nawet gdy mój przyjaciel delikatnie tak aby mnie nie urazić sugerował, że jest
@velour: no i co zawiniła każda następna, że została odrzucona czy wykorzystana na seks i olana później, że śmiała mieć czelność być drugą po toksycznej a nie pojawić się przed nią? Ponadto wy oczekujecie, że kobiety będą was stawiać na piedestale (bo jak nie robi tego, to jest egoistyczną p0lką), bo zadaniem kobiety jest wspierać faceta w pierwszej kolejności, potem ewentualnie zająć się swoimi pasjami. Najpierw obowiązki domowe takie jak pranie
@AlienFromWenus: Jaka w tym ideologia? W dzisiejszych czasach nie ma normalnych kobiet. Ale tak PRAWDZIWIE normalnych, żeby można było pogadać pośmiać się i zbudować na tym jakąś relację. Nie przez Internet. Każda z wybujałym ego, ąę dla której tylko książę z bajki się liczy.

Ja już się nastawiłem, że segzy będą tylko za pieniądze, bo z szonami nie da się niczego zbudować. Jak tindery długie i szerokie, tam nie ma dosłownie
Najpierw obowiązki domowe takie jak pranie ciuchów także faceta i gotowanie obiadu pod faceta (to co on lubi, a jak jej nie smakuje to sobie samej moze osobno). A wyjście z koleżankami i kolegami to w ogóle problem, pewnie zaraz da doopy na boku, niech najlepiej siedzi w domu, a facet to sobie może wychodzić kiedy chce i z kim chce.


@AlienFromWenus: robisz za garkotłuka i to do facetów masz pretensje?
@AlienFromWenus: Co? XD Co twoja odpowiedź ma w ogóle do mojego posta? Skąd twoja projekcja, że ja tak się zachowywałem i tacy są faceci? Sorry, ale chyba siedzisz w jakiejś bańce i zadajesz sie z patusami. Z moich obserwacji to właśnie faceci #!$%@? na te kobiety i nie mieli do nich żadnych pretensji, w drugą stronę było inaczej. Tak wygląda moja bańka.
Dobra p0lko, wyjaśnię kolejny raz. Jeśli trafiasz na takich samych facetów to twoja wina


@lexico:

@Pralko-suszarka

Patrz wyżej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Jeśli trafiasz na takie kobiety to jest to twoja wina ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie szanujcie sobie tych, które was bezpośrednio skrzywdziły. Wyżywanie się na wszystkich
@Pralko-suszarka:

I znów zataczamy koło

"Baby złe, chuopy dobre ale poszkodowane

Wszystkie takie same, majom ten sam soft i gust, ale my jesteśmy różni, nie wrzucaj mie do jednego worka, ja ciebie mogę ale ty mnie nie

A jeśli mój daleki kuzyn trafił na materialistyczną p0lke, to na 100% ja też na taką trafię więc z góry odrzucę każdą, nawet tę która mi się podoba a ja jej, bez rozmowy z
@AlienFromWenus: Ale ty jesteś specjalna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Baby złe, chuopy dobre ale poszkodowane


@AlienFromWenus: No, wysokie wymagania kobiet rzeczywiście sprowadza na facetów poszkodowanie, ciężko z tym dyskutować xD

Wszystkie takie same, majom ten sam soft i gust, ale my jesteśmy różni


@AlienFromWenus: No, to baby wybrzydzają, nie faceci XD

A jeśli mój daleki kuzyn trafił na materialistyczną p0lke, to na 100% ja też
@Joncrow:

Albo byli z jedną i na jej podstawie oceniają wszystkie kobiety gdzie dodatkowo z nieufności zachowują się w taki sposób, który wymusza na następnej kobiecie takie same konkretne zachowania, które spowodowały u faceta traumę, nieświadomie sabotował swój związek by znów wyszło to czego się nauczył.

Albo gustują w zaburzonych i myśli, że wszystkie są takie.