Wpis z mikrobloga

#zakupy #szosa #japonia #elektronika
Kupiłem sobie divajs do szosy, na ebay z Japonii. Zakup był w poniedziałek 24 kwietnia, do odbioru w m. Łodzi już we wtorek 2 maja.
Przesyłka bezpłatna, cła i vat też nie dostałem. Zapłaciłem 990 zł, w Polsce takiej ceny nie spotkałem a i czas oczekiwania co najmniej 2 tygodnie. Jeszcze miły Pan Hiroaki zrobił Shuriken dla mnie.
Pobierz sargento - #zakupy #szosa #japonia #elektronika 
Kupiłem sobie divajs do szosy, na eb...
źródło: PXL_20230504_141516847
  • 33
@sargento: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do japonii.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : walijajamiomate. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
30000 jenów i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Okito Iima Ramen Sushi Sumitomo Sugito Ergo Sum i jesteś wietnamskim imigrantem z Laosu.
Pracujesz w zakładzie fryzjerskim 2
@sargento no i pięknie! też często kupuje graty motoryzacyjne za granicą i często jest taniej niż w Polsce nawet jeśli trzeba dopłacić jakieś cła itd (doliczają firmy kurierskie). p0lak z allegro jedyne co może do paczki dodać to swoją marże i kupę smęcenia jak zdecydujesz się towar zwrócić bo oczywiście jako "nowy" przyszedł po wystawowy albo po zwrocie. ha tfu!
@its_over_for_chlop: SM-PCE02 z kablem SD300.
W dzień wysyłki agencja celna Fedexu przysłała mi formularz do wypełnienia dla tego urzędu na lotnisku w Warszawce.
Tam ładnie napisałem co kupiłem, do czego to służy, załączyłem wydruk z ebay i przelew z konta i już więcej się do mnie nie odzywali.