Wpis z mikrobloga

O czym musze pamietac, zakladajac swojej dziewczynie onlyfans, mystars itd?
Chcemy krecic filmy i sprzedawac.
Myslimy tez nad spotkaniami z facetami i trojkatami za hajs. Mam to juz z poprzednia dziewczyna na koncie.
Tak, nie mam z tym problemu ze upokarzam dziewczyne zarabiajac na niej w ten sposob (kasa idzie na nasze wspolne konto, wiec jestem troche jakby alfonsem ale ja sie zajmuje pisaniem ze spermiarzami wiec troche to jednak tez jest absorbujace)
To nie zarzutka

#onlyfans #mystars #zwiazki
  • 125
  • Odpowiedz
wiadomo że normalne dziewczyny nie będą dawać dupy obcym żeby utrzymać partnera ale różni są ludzie na świecie i niektóre dziewczyny może to kręci ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@FLAC: Dlatego nie napisałem, ze 100% chce się wyrwać. Są ludzie, których kręci samookaleczanie, albo bycie torturowanym, więc oczywiście zawsze znajdzie się jakiś wyjątek. Jednak istnieje jakaś przyczyna, dla której w poważnych badaniach zawsze wychodzi, że ok. 9/10 osób
  • Odpowiedz
@Hi_Lo_Hi spoko, sam znam takie przypadki toksycznych relacji, tak samo jak tancerki z klubow go-go maja czesto typa kyorego sponsoruja, takie prawidlowosci tego swiata.
Jednak ja nigdy w zyciu nie brnalbym w zajmowanie sie czyms takim gdybym nie widzial checi z drugiej strony. Sama inicjatywa nie stoi po mojej stronie. Sama zaproponowala OF itd. gdyz ma fajne cialo i jest ekshibicjonistka. Ja zaproponowalem spotkania gdyz z jedna z dziewczyn poprzednich z ktora
  • Odpowiedz
@sots:

tak tak wiem, że retoryczne (więc pewnie już znasz odpowiedź), ale widziałem twoją matkę


O #!$%@?, nekromanta się znalazł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio to #!$%@? mac xD tłumaczysz coś człowiekowi to Ci zwyzywa matkę od #!$%@? (bo jak wiadomo dla Ciebie prostytutka to #!$%@?)
Tylko, że w takiej sytuacji jedyną #!$%@?ą jesteś Ty.
#!$%@? takich smieci, byle dziwka na ulicy ma więcej godności
  • Odpowiedz