Wpis z mikrobloga

Ten nasz wschód to strasznie zacofany jest. Dzisiaj wybrałem się na dworzec, a tam dwie dziewczyny, obie w podobnym wieku 25 lat, jedna z dzieckiem, a druga bez. Ta pierwsza mówi do drugiej, że ma problem ze znalezieniem kogoś i że ta druga będzie miała o wiele łatwiej. Normalnie byłem zaskoczony bo ta z dzieckiem to niezła dupa była i dziwne, że żaden jej nie chce. Przecież nie jeden by ją młócił jak kombajnem, a ona ma problem.
#przegryw
  • 4
@Qullion szuka na stałe ale chada przynajmniej 8+/10 z mieszkaniem minimum 100m ² w centrum, domem wakacyjnym w Włoszech albo Hiszpanii. Samochód audi/bmw/mercedes min 350 koni i max 3 letni. Oczywiście zarobki 25k++ miesięcznie i bogaci rodzice.
@robopanda: u mnie pół miasteczka to centrum, mało jest mieszkań 100 m2, większość to 70 - 80 m2 za 350 - 480k zł, chadów z takim mieszkaniem to pełno. Średnie wynagrodzenie to 7500 zł brutto.
W wojewódzkim też luksusów nie ma i też się nie rzucają na pierwszą lepszą. U mnie jedna z roboty siedzi sama tylko on to się więcej najadła. Książę z bajki to musiałby ze stolicy przyjechać chyba.