Wpis z mikrobloga

#thewar #famemma kupiłem ppv na the war. Tylko dlatego, że chce oglądać więcej takich gal... walka do końca, dobre mordobicie. Szkoda Wam 30zł? a potem bedziecie narzekać, że nie ma kontentu.. ha tfu wam na ryj
  • 5
  • Odpowiedz
@Fucktyczny: Zawsze kupowalem, ale jako ze stoi za tym Penis Zalecki, ktory uwazam ze wyruchal wielu widzow na jego ostatnich dwoch walkow na hajs, to nie wspomoge jego biznesu. Proste. Jakby to napisac...gdyby nie strumyk to bym kupil PPV ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fucktyczny: wspierasz patologiczny biznes, brawo! Wiesz, że oni walczą o 50k, a obrażenia jakie otrzymują i koszt ich leczenia jest o wiele większy bo oczywiście federacje umywają rączki i to nie jest żaden mój wymysł tylko słowa zawodników największych federacji
  • Odpowiedz
  • 0
@Fucktyczny: @wszyscy wiem że penis bieże za to kase ale tu nie chodzi o niego.. chodzi o zabawe dla ludu... co the war daje.... bądź ortodoksyjnym wychodkiem i nie patrz na świat z boku.... i tak btw. nie jestem spokrewniony z penisem ani go nie uwazam. taki moj wysryw. pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • 0
@bartexx96: Ale kolego powiedz mi ... czy ty ogladasz walki przez pryzmat włodarzy, czy przez to co sie dzieje na galach, jak se morde tluka? mnie gowno obchodzi ze Denis to ciagnie, wazne ze by nie było tak jak na #famemma bójka 2 spoierdolin...
  • Odpowiedz