Wpis z mikrobloga

Przeciętna 20-latka ma obecnie około 10 mężczyzn 'na koncie' ('na koncie' = seks klasyczny / anal / oral / handjoby). Śmieszą mnie idealiści na wykopie, którzy czekają na związek / na miłość / na uczucia - wasze przyszłe dziewczyny i żony dawały się ruchać randomom bez zobowiązań; połykały wszystko w 100% śliniąc się przy tym i nie analizowały sytuacji tak jak wy.

Serio myślicie, że przeciętna julka / "szara myszka" ma rozkminy pokroju: "Chciałabym się z nim ruchać, ale on nie chce zobowiązań, więc odpada - poczekam na związek i miłość z mireczkiem..."? Dostaniecie w najlepszym razie laskę po przejściach, dla której będziecie co najwyżej gwarantem stabilności i bezpieczeństwa emocjonalnego. A wielu z was będzie jeszcze usatysfakcjonowanych z możliwości bycia beciakiem; beka z was, frajerzy XD

#rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #seks #zwiazki #tinder #redpill
I.....I - Przeciętna 20-latka ma obecnie około 10 mężczyzn 'na koncie' ('na koncie' =...

źródło: yfpnmng6uf761

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Ivan_III: "Przeciętna 20-latka ma obecnie około 10 mężczyzn 'na koncie'" lol a skąd te mądrości wyssałeś albo inaczej wysrałeś ? Obstawiam że bardziej zbliżona liczba to będzie 2 czy 3. I nie wiem czy wiesz ale matematycznie jak kobieta i facet są hetero to kobiety mają dokładnie tyle samo partnerów seksualnych co faceci mają kobiet narysuj sobie to po jednej stronie faceci po drugiej kobiety strzałki i sam się przekonasz że
  • Odpowiedz
@morel90: Jesteś kobietą więc pewnie nie zdajesz sobie sprawy, ale rynek matrymonialny dla mężczyzn nie działa tak prosto jak poprowadzenie linii z punktu A do punktu B. Facet żeby uzyskał zainteresowanie, szczególnie w obecnej sytuacji (tinder/badoo, propagowanie rozwiązłości wśród kobiet przez mainstream) musi spełnić całą listę wymagań (dobra morda i wzrost to próg wejścia) żeby zostać w ogóle rozważonym jako opcja. Natomiast różowa (nawet ta należąca do dolnych 5% pod względem
  • Odpowiedz
@Ivan_III: Zejdę cokolwiek niżej z wymaganiami niż obecnie to mogę równie dobrze sobie nałożyć obrożę na szyję i wytatuować numer seryjny na czole. Jak nie ma zdatnych do związku to trudno, nie moja wina, może żydów wina, nie wiem, w dupie to mam, trzeba było mi tą walentynkę wysłać czy zagadać jak byłem młody, głupi i biedny, może bym dał zrobić z siebie debila.

Nie dla suki.. kiełbasa. ( ͡°
  • Odpowiedz
Przeciętna 20-latka ma obecnie około 10 mężczyzn 'na koncie' ('na koncie' = seks klasyczny / anal / oral / handjoby).


@Ivan_III: Że wam nie wstyd tak otwarcie pokazywać swojego #!$%@? umysłowego XDDD
Psychiatra cię badał?
  • Odpowiedz
@Ivan_III: uff to jednak dobrze ze mam ciągle ta sama dziewczynę od ponad 5 lat. Choć są rzeczy które mnie w niej nie pasują i wkurzaja itp. I myślałem o rozstaniu ale jak pomyślę właśnie o tym że loda to tylko mi pierwszy raz robiła i w sumie oprócz mnie miała tylko jednego partnera w łóżku I zero ons czy jakiś innych randomow itp to aż mi się lepiej na sercu
  • Odpowiedz