Wpis z mikrobloga

#windows mam potezny problem z bluetooth. Otóż klawiatura i myszka chodzi dobrze, mimo że są problematyczne, ale dźwięk chodzi tragicznie. Kupiłem nowy adapter TP LINK Bluetooth 5.0 za około 50zł i dźwięk nadal jest tragiczny. Te same sprzęty na macu działają od strzała, nie ważne ile ich naraz jest podłączonych.

Mysz Logitech MX Master 3s
Klawiatura Logitech MX Mechanical Mini
Słuchawki Sony WH1000-XM5
Głośnik JBL Flip 5

Jeśli odepnę klawiaturę i myszkę jest lepiej, ale wcale nie dobrze. Zainstalowałem nowe stary, puściłem adapter bluetooth na przedłużaczu usb żeby był blisko sprzętu i nic. Co jeszcze mogę zrobić?

#system #bluetooth #systemyoperacyjne #serwispc
  • 3
@its_over_for_chlop: Puść muzykę i zobacz czy po wyłączeniu klawiatury i myszki będzie ok. Jeśli tak kup Odbiornik Logitech Unifying do którego podłączysz klawiaturę i myszkę, nawet lepiej będzie działać. Przy windowsie po bluetooth zdarzało mi się, że myszka ścięła, z kolei jak podłączyłem adapter (klawiaturę mam Keychron) dodany do myszki to nigdy mi nie zerwało. Mam MX Master 2S.
@its_over_for_chlop: Tak, totalnie bez problemu. Jeśli między 2S i 3S nie ma różnicy to masz 3 zapamiętane urządzenia i zmieniasz guzikiem od spodu myszki.

Pytanie też jak bardzo potrzebujesz bluetooth z głośnika. Już kombinowałem różne mobilne rozwiązania, skłaniałem się nawet ku zakupowi 2 szt. JBL Flip 5 żeby połączyć je w parę po czym zostałem przy jednym głośniku bluetooth migrującym kuchnia/łazienka/wyjazdy a do kompa mam monitory Edifier w konfiguracji 2.0. Przepaść