Wpis z mikrobloga

#4konserwy #lewackalogika #trynkiewicz #neuropa #powaznesprawy

Bardzo mocno zastanowił mnie tekst:

09:31


Gdyby mu zaproponowano kastrację chemiczną jako warunek odzyskania wolności, wyraziłby na to zgodę" - można przeczytać w opinii biegłych.

Czyżby oznaczało to, że Trynkiewicza szantażowano w wiezieniu, tym, że wyjdzie jak się zgodzi na kastrację?

Pomijam, fakt, że Facet za to co zrobił powinien siedzieć w pudle dożywotnio.

Trochę straszno będzie jak na wniosek prokuratura ew. ministra czegoś tam i na podstawie opinii "biegłych" będzie można kogoś wykastrować albo zamknąć w psychiatryku.

Śmierdzi ZSRR i psychuszkami.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Psychiatria_represyjna_w_ZSRR
  • 11
Czyżby oznaczało to, że Trynkiewicza szantażowano w wiezieniu, tym, że wyjdzie jak się zgodzi na kastrację?


@aaadaaam: nie, to oznacza, że biegli badając go zadali mu takie pytanie, a on na nie odpowiedział. Ew. złożył takie oświadczenie w ramach wolnej wypowiedzi.
@aaadaaam: Dożywotnio? Gościu powinien x lat temu po prostu na gałęzi wisieć. A teraz, powinien normalnie wyjść na wolność i tyle. Bez obstawy, bez dozoru. A każdą próbę umieszczenia go w psychiatryku powinien zgłosić do sądu i walczyć o odszkodowanie. Tak mi się przynajmniej wydaje.
A teraz, powinien normalnie wyjść na wolność i tyle. Bez obstawy, bez dozoru. A każdą próbę umieszczenia go w psychiatryku powinien zgłosić do sądu i walczyć o odszkodowanie.


@Gorthin: Tez mi się wydaje, że wygrałby spory szmalec.
@aaadaaam: W naszym sądzie wszystko możliwe, więc mógłby przegrać. Ale logicznie rzecz biorąc, to skoro dostał wyrok na 25 lat, to wiedział którego dnia wyjdzie. Ale jak wiemy, w międzyczasie ktoś jakieś ustawy wprowadził, i teraz może być różnie. Nie znam się na tym. Dla mnie powinien wyjść na wolność i tyle. A tu szopka jak diabli.
W naszym sądzie wszystko możliwe, więc mógłby przegrać.


@Gorthin: Jest jeszcze Strasbourg .

Dla mnie powinien wyjść na wolność i tyle.


Zgodnie z amnestią.

A tu szopka jak diabli.


Polnische Wirtschaft. Słoma z butów wystaje. A skończy się jak z Dopalaczami...

Stawiam Browar, że Trynkiewicz umrze jako majętny obywatel. Oczywiście naszym kosztem. #!$%@?.