Wpis z mikrobloga

Może za jakiś czas zrobię ku przestrodze braci z tagu i inceli listę artykułów naukowych i książek do poczytania na temat szkodliwości i dewastującego wpływu korzystania z prostytutek bo #!$%@? mnie zalew beciaków normalizujących swój upadek moralny i psychiczny. Chłopaki z tagu #przegryw nie dajcie się zwieść na jakieś #divyzwykopem i inne normalizowanie prostytucji z tym trzeba walczyć i żeby wam do głowy nie przyszło skorzystać z tego bo to głupota.

PROSTYTUCJA=PATOLOGIA

Daj plusika jakbyś była zainteresowany takim zbiorem artykułów nt. szkodliwości prostytucji

#przegryw #blackpill
  • 90
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: czyli to jest dalej usprawiedliwianie swojego przegrywu faktem ze nie sie nie rucha. Nie rucham bo jestem przegrywem, jestem przegrywem bo nie rucham. Pojde na dziwki porucham, ale w sumie do dalej przegryw bo to wciaz dziwki. Błędne koło.
  • Odpowiedz
@wykop @wykop14

"Miłych weneryków życzę myślącym o skorzystaniu. I potem stworzenia pięknego związku."

Ten związek nie miał szansy nawet się zacząć a ty życzysz jeszcze czegoś pięknego xD
Nadzieja dobrze się sprzedaje. Nie każdy kogoś będzie miał.
  • Odpowiedz
@konto_multi Typie co innego zwykłe rozładowanie napięcia a co innego rosnąca frustracja

Fap ci nie da tego samego co seks, jeśli ktoś będzie budował napięcie seksualne i jednocześnie frustracje w końcu taka mieszanka wybuchnie, dlatego divy są tu najlepszą opcją a tych nie brakuje.
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: no i druga sprawa. ‚moze jak porucha to w koncu zacznie cos dzialac w zyciu’. Ludzie kochani litosci… az szkoda komentowac, bo to brzmi jak niezła manipulacja zeby zaruchac xD laski tez tak zarywacie? ‚ daj mi dupy to wyjde na prostą i stane sie tym kogo pragniesz’ XD
  • Odpowiedz
@wigglewiggle69: Ale co Ty w ogóle za głupoty piszesz xD Wiesz co to popęd? Że jak się facet nie spuści przez kilka dni, to jaja zaczynają boleć i czuje silny dyskomfort? Że zwalenie konia to nie wszystko, ponieważ brakuje w tym emocji? Wiesz, że są badania, w których wykazano, że zmniejszony dostęp do prostytutek prowadzi do zwiększonej liczby gwałtów?

https://www.independent.org/publications/article.asp?id=1300

Na szczęście albo i nie technologia tak szybko się rozwija, że
  • Odpowiedz
@wigglewiggle69

@Pozytywny_gosc: czyli to jest dalej usprawiedliwianie swojego przegrywu faktem ze nie sie nie rucha. Nie rucham bo jestem przegrywem, jestem przegrywem bo nie rucham. Pojde na dziwki porucham, ale w sumie do dalej przegryw bo to wciaz dziwki. Błędne koło.


Ktoś rucha bo ma taką potrzebę. Czy to przegryw czy wygryw. Libido może być takie same. Przegrywy nie chodzą żeby wygrać, tylko ruchać. Każdy wie po co tam idzie. Skończ
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: nie wiem kto tą grafike zrobil, ale seks na samym dole? Seks jest potrzebny do rozmażania, może byc na samym dnie jeżeli chodzi o ludzki gatunek bo to jest potrzbne aby gatunek nie wyginał. Ale jak nie zaruchasz to nie przezyjesz? Pierwsze slysze. To Ty się doucz jak analizowac fakty na podstawie obrazka ktory z kądś wytrzasnales
  • Odpowiedz
@wigglewiggle69: Weź już więcej nie pisz, bo piszesz takie głupoty, że szkoda gadać. Rozumiem, że jesteś różowym paskiem, więc nigdy nie zrozumiesz mężczyzny jak źle działa na niego brak seksu. Wszystko jest dla ludzi. Jak już ktoś ma naprawdę duże ciśnienie, lepiej pójść na divy i zaspokoić ciekawość i potrzebę fizyczną niż się ciągle męczyć.
  • Odpowiedz
@wigglewiggle69 seks służy do rozmnażania? Tylko do tego? Powody z jakiego ludzie uprawiają seks to przyjemność, pieniądze, władza, stanowisko, emocje, bliskość i pewnie wiele innych.

Wiadomo że przyjemność powstała dla rozmnażania żeby zachęcić do zrobienia potomstwa. Gdy do seksu nie dochodzi organizm daje ci o tym znać i zaczynać mieć depresje. To nie działa tak że olejemy popęd i organizm przestanie się go domagać. Zainteresuj się psychologią.
  • Odpowiedz