Wpis z mikrobloga

#deathstranding

Mirki pytanko. Uruchomiłem swoj pierwszy motor. Jadąc do węzła portowego musiałem go zostawić wysoko w górach. Jak mogę go odzyskać? Nie pojawił się w żadnej bazie. Czy muszę po niego iść z buta, naładować i jakoś wrócić?

A druga rzecz. Gra jest cudowna więc będę starał ją platynowac. Mam problem ze wskaźnikiem bridge link. Niektóre wartości z 5 kategorii mam na 20 lvl a ten wspomniany mam 1 lvl. Buduję, stawiam znaki, ale nikt nie daje lików. Jest jakiś szybki sposób na levelowanie tego?
  • 5
Jak mogę go odzyskać?


@atraxx: jeśli mówisz o tym pierwszym motorze, na pierwszej mapie, #!$%@? go. Na drugiej mapie zaczyna się faktyczna zabawa i tam będziesz już w stanie robić te motory sam. Z pierwszej mapy uciekaj kiedy tylko się da (zaraz po boss fighcie) i teleportnij się tam później (np. po odblokowaniu Anti-BT Gun lvl2) żeby wymaksować tę okolicę, już umiejąc robić pojazdy, tyrolki etc.

Z tym drugim nie pomogę,
dla potomnych. Później już skrzynki pocztowe są zawalone. Bez wysiłku już mam 25 lvl w bridge link w tej nadgrze. W tej dziwności jest kunszt. Chyba mój top 2.