Wpis z mikrobloga

  • 2304
@nieocenzurowany88 ale po nie rządzi tylko koalicja kilku ugrupowań chłopie xD

Albo będą się dogadywać i będą osiągać kompromis albo nie i niczego nie przegłosują

To chyba lepiej niż przepychanie wszystkiego na machnięcie palcem koczkodana bez możliwości zablokowania
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88 głównym celem obecnych wyborów dla wielu było nie obudzić się przy następnych w kopii Węgier Orbana. Mogę i #!$%@?ć, ważne że zatrzymano dominację PiSu i marginalizacje systemową innych opcji politycznych w ich wykonaniu.
  • Odpowiedz
  • 117
@nieocenzurowany88:

Nikt tu nie jest naiwniakiem, i nie myśli że Tusk dokona cudów

Trzeba było po prostu powstrzymać marsz PiSu, który stopniowo przekształcał ustrój Polski na wzór białoruski, turecki, węgierski, i demolował prawo i sprawiedliwość w Polsce.
Przejście od demokracji do dyktatury nigdy nie trwa tydzień czy miesiąc, tylko z reguły lata.

I to zatrzymanie marszu PiSu się dokonało
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: ja mam 43 lata i nie, nie będzie tak samo. Już nie, bo obecna władza widzi, czym się to skończy. Dlatego mam nadzieję, że każda afera będzie duszona w zarodku, a odpowiedzialni bez litości stawiani przed sądem. mTusk już pokazał, za poprzednich rządów, że to potrafi - wspomnę choćby sprawe Chlebowskiego i aferę hazardową.
  • Odpowiedz
@OTyUjuBobrze: czekać i patrzeć jak polaczki dostają to na co zasługują a każda władza i każdy inny rząd w tym ukriny która jest w wojnie XD rucha polaczków a ci jeszcze dziękują

jak masz możliwość uciec z tego kraju to jeszcze przyjemniej się to ogląda
  • Odpowiedz
@harold97: Czy po prostu obrażasz moją Polskość. Bo za polaczka to powinieneś dostać w pysk. Po drugie dużo szczekasz a nic nie robisz. Rady twoje są nieocenione. Nikt cię tu nie trzyma. Możesz emigrować. Udzielasz się a #!$%@? w ten sam sposób co ci w rządzie. Że #!$%@? z tego jest.
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: #!$%@? bzdury. Poprzedni rząd PO nie odstawił nawet 10% takich numerów co ten pisowski. W kazdym jednym aspekcie jest dzis gorzej niz 8 lat temu. Gospodarka rozdupcona, kolejki u lekarzy dwa razy dluzsze, sprawy w sądach ciągną się o połowę więcej, kasa rozkradana na prawo i lewo. O zarzadzaniu kryzysowym w czasie pandemii nawet nie mowie.
Wszystko, wszystko co pis robił, robił gorzej albo dużo gorzej od poorzedniego rządu.
  • Odpowiedz
  • 3
@z--x no, PO rządzi pod rękę z PO BiS oraz chłopami mało rolnymi z PSLu, będzie konserwatywna... otwór damski do sikania.

Wy nie macie pojęcia kim jest Donald Tusk, to jest mrok nad tym krajem, nawet Morawiecki nie dopuścił się niczego podobnego co za swoich czasów robił Tusk, w tym kraju była bieda aż piszczało a ludzie dosłowne uciekali za chlebem za granicę bo tutaj nie czekało ich absolutnie nic.

Za czasów
  • Odpowiedz