Wpis z mikrobloga

@Jamniki2 @czlowiek-z-bagna: Po recenzji Dema wiem, że na pewno nie chcę tego oglądać:

Chciałbym Wam dziś powiedzieć, że możecie oceniać filmy na podstawie tego, jak sprawiły, że się poczuliście. I że jest ok, że to Wasze kryterium oceny. Nie musicie wymyślać wytłumaczeń, że fabuła dziurawa czy aktorstwo słabe. Jeśli reżyser chce, żebyście się bez dobrego powodu poczuli jak gówno oglądając jego film i nieironicznie tak się czujecie, ostrzegajcie innych. Nie chowajcie
@Jamniki2: Oczywiście. Dlatego przeglądam recenzje, a nie patrzę na same oceny. Z dłuższego tekstu wychodzi czy to debil, czy jednak ma jakąś racje, a nawet jeśli słusznie uargumentował negatywną ocenę to mogę sam zdecydować, że te argumenty nie mają dla mnie aż takiego znaczenia.

A fajne też jest jak ktoś wymieni podobne filmy. Wielu dobrych twórców i tytułów poznałem w ten sposób.
@dasfddklfdslkfkx: to jest dobry film tylko trzeba kupić to co chciał przedstawić w nim reżyser bo zachowanie bohaterów wydaje się irracjonalne.
Sugerowanie się natomiast recenzją Dema jednak jest dla mnie lekko zabawne XD (no offence) warto jednak się przekonać i obejrzeć w wolny wieczór bo faktycznie tak jak napisał @Jamniki2 pozostaje w pamięci.