Wpis z mikrobloga

@slabart12: Z ignorancji, cygańscy żebracy z lat 90 przedstawiali się jako Rumuni, i chyba części społeczeństwa się to spodobało na tyle, że tak sobie to zakodowali na lata. Swoją drogą, skoro tak skromny "marketing" chodnikowych koczowników zadziałał tak sprawnie, to nie ma co się dziwić, że po poddaniu ich regularnej propagandzie, ciągle istnieją tacy Niemcy, dla których ludy wschodniej Europy to jedynie podludzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
mylą Romów z Rumunami byłem w Rumunii i swoją drogą Jest tam bardzo dużo Romów, ale sami Rumi żyją i radzą sobie podobnie jak my.


@MG19855: w Anglii pracowałem z Rumunem i mi własnie mówił, że nienawidzi Cyganów, że często ludzie utożsamiają Rumunów z Cyganami i gdyby miał guzik, który usunie wszystkich Cyganów z planety to by go nacisnął.
@slabart12: Polak i Rumun prawie to samo, wielu można pomylić za Polaka, my i oni to to samo mięso armatnie za granicą. W Sandefjord w Norwegii na lotnisku loty tylko do Polski i Rumunii czasem widnieją na cały dzień XD
Fajni ludzie, miałem dziewczynę stamtąd i nienawidzą cyganów jak my.
@MG19855: @PaaD Swego czasu pracowałem w niemieckiej firmie, gdzie miałem do czynienia z bardzo dużą grą rumunów. Bardziej #!$%@?ńskich ludzi nie poznałem. Oczywiście, zdarzali się normalni ludzie, w porządku, ale większość chodziła #!$%@? w bransoletki, naszyjniki i kolczyki z tombaku, z włosami na żela i wyglądali jak polacy w latach 90. Od większości biła aura wyższości, a najlepsze jest to, że potrafili bez skrupułów w #!$%@? zrobić siebie nawzajem, a co
w Anglii pracowałem z Rumunem i mi własnie mówił, że nienawidzi Cyganów, że często ludzie utożsamiają Rumunów z Cyganami i gdyby miał guzik, który usunie wszystkich Cyganów z planety to by go nacisnął.


@Tymajster: Miszkałem kilka lat w Bukareszcie i to prawda, rumunów #!$%@?ą cyganie i nie lubią być z nimi utożsamiani, jednak niestety takie skojarzenie jest w naszym kraju. Z drugiej strony jak jakiś lewak mi mówi coś o "romskiej
@Narqs: pamiętam jsk nasz autokar zatrzymał się na stacji benzynowej w Rumunii koło cygańskiej wioski Cyganie Wyślij chcąco od nas coś wyżebrać krzyczyli do nas 'Espania Espania', spania bo myślili że jesteśmy z Hiszpanii i cieszyli sie machając nagle jeden z nich krzyknął Polonia gdy podszedł bliżej i rozpozna tablice autokaru i rozległ się wśród nich taki pomruk zawodu zaczęli patrzeć na nas nieufnie i w końcu nie podeszli. Potem nasz
@MG19855: Nie spotkałem sie z tym akurat, mnie ludzie w Rumunii czy w krajach obok jak sie wybierałem na wycieczki traktowali spoko, od co drugiego rumuna słyszalem że Polska jest spoko, moze akurat takich ludzi trafiłem w Bukareszcie. Ale w historie o cyganach wierze bo co widziałem tam na miescie to głowa mała wiec co dopiero na wiosce XD