Wpis z mikrobloga

@WLADCA_MALP: w tym filmie gra wszystko, począwszy od ciekawego scenariusza, poprzez świetną reżyserię, zdjęcia i muzykę, a oczywiście na kreacjach aktorskich kończąc, z genialnym Pittem na czele. Jak dla mnie nie ma rzeczy, do której można by się w tym filmie przyczepić. I zdecydowanie uważam, że Pitt zagrał tutaj rolę życia, ale to wcale nie znaczy, że inni aktorzy byli źli. Ba, moim zdaniem w tym filmie nie ma ani jednej
Kaczorra - @WLADCA_MALP: w tym filmie gra wszystko, począwszy od ciekawego scenariusz...
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP od tego filmu zaczęła się moja przygoda z twórczością G.R. Absolutny top na mojej liście ulubionych filmów. Uwielbiam do niego wracać, mistrzostwo w każdym calu.
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: Pewne filmy są zaskoczeniem.
Pamiętam, że kiedyś w erze VHS zapuściliśmy z bratem w knajpie "Od zmierzchu do świtu". Z wypożyczalni prawdziwych kaset VHS. Knajpa fajna. Film zaczął lecieć, nikt za bardzo nie wiedział na początku o co w nim biega - w tym ja. Do pewnego momentu. Do zmierzchu. Obraz z dźwiękiem sieknął wszystkich, którzy w knajpie byli.

Potem przypadkowo trafiłem na "Przekręt" u kumpla. Film KONSEKWENTNY w obrazie
  • Odpowiedz