Wpis z mikrobloga

@fifny_szczun: ledger od zawsze był lewy. Shiciarstwo go promowało, bo on wspierał shity. Z tego co zrozumiałem, to robią aktualizacje, która jedynie to umożliwia a nie wymusza, więc nie wiem po co ta panika...

Prawda jest taka że oni dają januszom to czego janusze chcą. Janusz nie chce tych kluczy, seedow itp. Albo traci przez to krypto, albo zostaje okradziony itd.

JANUSZ JEST PRZYZWYCZAJONY FO WYGODNYCH SCENTRALIZOWANYCH USLUG.

Janusz woli centralizację.
@kamil-wasniewski: naprawdę czytanie powyższego tekstu ze zrozumieniem cię przerasta?

nic w tym złego, przecież ja nie krytykuje, wręcz odwrotnie. Wyjaśniłem że wprowadzają funkcje jakiej większość użytkowników tak naprawdę oczekuje i chce. Przecież i tak większość woli trzymać na giełdach bo są właśnie idiotoodpor w i nie wymagają zawracania dupy i przeciętnemu człowiekowi. Tylko wiesz, niech oni później nie ujadają że krypto są głupie bo okradli jakaś giełdę, ostatnio czyszczą konta użytkowników
@Opposition_Fuhrer: Jasne rozumiem, ale zawsze wybór będzie lepszy, niż jego brak.
Nie rozumiem dlaczego wszyscy się tak przejęli wprowadzeniem tego rozwiązania przez Ledger.
Uważam wręcz, że był to dobry krok z ich strony, o ile wyciągnęli wnioski z ich poprzednich doświadczeń i przykładają większą uwagę do danych użytkowników.
@kamil-wasniewski: no właśnie ja też tego nie rozumiem dlaczego. Chyba problem tkwi w błędnym rozumieniu tematu.

Chyba nawet gówno bithub opisał to że taki sposób że ludzie rozumieją że ledger zmienia oprogramowanie i od tej pory wyśle wszystkie klucze do nich... No cóż. Jakość naszych speców od krypto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To opcjonalna funkcja. Tylko od użytkownika zależy czy z niej skorzystać. Foto zmienia? Nic. Przecież