Wpis z mikrobloga

@LZBNZ: a skad masz info, ze sa dostepne stacjonarnie? Amiibo zelda na stronie mm jest tylko jedno i to w dodatku produkt niedostepny. Nawet nie ma jak sprawdzic, czy stacjonanie po MM sa.
  • Odpowiedz
  • 0
@niegwynebleid: ale co poczta
media markt nie ma tego dostępnego do zakupu online, trzeba jechać i kupić fizycznie a ja mam 300km do najbliższeog media markta xd
  • Odpowiedz
  • 0
@PurpleHaze: na grupie switcha na fejsie wrzucają foty że po 69zł są amiibo linka w sprzedaży. Potwierdzone info. Stąd też moja prośba bo online nie idzie tego kupić.
  • Odpowiedz
  • 1
@Czarny-rycerz_40k: ale o co wam chodzi #!$%@? z tą pocztą dałny

kurier ma mi kupić do sklepu stacjonarnego i przyjechać pod dom?

Chcę po prostu dać zarobić jakiemuś mirkowi za przysługę kupna, bo tego online nie można kupić - jedynie fizycznie trzeba pojechać do media markta.
  • Odpowiedz
Jacy ludzie są #!$%@? tępi to aż mi jest przykro...
Gość w prosty sposób przedstawia swoją prośbę a debile będą mu pisać, że poczta jest. Czytanie ze zrozumieniem na poziomie -1.

@LZBNZ Jeśli masz info w jakich miastach jest aktualnie dostępne stacjonarnie to się podziel bo byłem wczoraj w 2 sklepach to niestety pusto...
  • Odpowiedz
@damienbudzik: Oni się chyba trochę #!$%@?ęli z tą ceną bo wszędzie jest po 150 zł minimum. Teraz jak już uzupełnią stany to pewnie cena też wzrośnie
  • Odpowiedz
  • 0
@yeloneck: @luz3r Chcę na potrzeby własne bo rozpoczynam przygodę (lotnia już zdobyta i pierwsze skanowanko odbyte hehe) no więc jak da się zdobyć amiibo w dobrej cenie to czemu nie spróbować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz