Wpis z mikrobloga

Nie wiem jaki sens jest być w związku w tych czasach skoro tylko facet musi wie starać o kobietę,pisać pierwszy,dzownić itd.Nawet te brzydsze i grubsze oczekują, żeby to chłop skakał koło nich.Pamietam 10/15 lat temu dziewczyna potrafiła do mnie sama zadzowonic i się starała tez albo chciała się sama apotkac, a teraz tego nie ma.Oczywiście pewnie sa jakieś wyjątki lub jak ktoś jest długo w jakimś związku.
#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #tinder #hipergamia #blackpill #p0lka
  • 29
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: Widzisz, to co opisałeś nazywa się błędem poznawczym. „Instytucja” podrywania nie działa. Zostało to wymyślone do tworzenia beciaków. W życiu nie podrywałem żadnej panny, nie starałem się, nigdy nie dałem nawet kwiatka. Jeżeli panna Cię chce, bedziesz jej się podobał to nie musisz robić nic. Nie ma takiego czegoś, że jej się nie podobasz, zaczniesz skakać dookoła i w ogole to nagle zaczniesz ją kręcić. Bzdury.
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: a w ilu związkach byłeś? Ile z nich trwalo więcej niż pół roku? Z iloma z tych kobiet mieszkałeś jakoś dłużej? Wszystkie baby są zle, kiedyś były lepsze bo kiedyś taka jedna to sama do mnie napisała a teraz nic.
  • Odpowiedz
Zostało to wymyślone do tworzenia beciaków


@asap_:
const beciak = beciakFactory.createNewInstance();
beciak.simp(womanRef);
beciak.wasteMoney(womanRef);

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Nie ma takiego czegoś, że jej się nie podobasz, zaczniesz skakać dookoła i w ogole to nagle zaczniesz ją kręcić. Bzdury.


@asap_: to nieprawda, nie zawsze
Sama zabujałam sie w kimś kto początkowo wydawał mi się brzydki i odpychający. Ale ofc nie ma cofniętej szczęki, brzydkich rysów, niedowzrostu. Po prostu nie był w typie, takie meh. Ale charakter oczarował i dodał +5 do przystojnosci
  • Odpowiedz
@asap_: Ja jestem tą dziewczyną o której mówią 'nie każda', więc inne tez mogą być. Początkowe odczucia opisuję szczere. Charakter boostnął. Ale faktem jest że mało kto ma fajny charyzmatyczny charakter
  • Odpowiedz
@heniek_8: przecież to są jakieś urojenia przegrywa xD
@Kodzirasek #!$%@? jaka mitomania xD
Uznajmy, że laski za tobą szalały jak byłeś jeszcze w szkole średniej, świeżo byłeś pełnoletni i miałeś 18 lat. Czyli teraz masz 33.
No teoretycznie da się w tym wieku spokojnie slayerzyc ale nie oszukujmy się to trzeba być chadem z dosyć męskim typem urody. Przeciętny Polak w wieku 33 lat ma potężne zakola i 20 kg nadwagi
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: jak laska ma całe życie usługiwać facetowi, prac sprzątać gotować i poświęcać się rodzinie podczas gdy facet będzie mógł sobie grać czy iść gdzieś z kumplami to musi mieć pewność że jest wartościowy i zasługuje na poświęcenie mu swoich najlepszych lat życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie do mnie, nie do mnie z takim #!$%@?. Nie zawsze, nie każda ile razy widziałem/słyszałem


@asap_:

O widzę że jesteś jednym z tych facetów, która pozjadała rozumy, uważa że wie wszystko najlepiej a w ogóle to on jedyny na całym świecie jest świadomy a reszta ludzi to zaprogramowane roboty, których zachowanie da się przewidzieć w zależności od pogody, godziny i temperatury xD

Typ człowieka który twierdzi że widział wszystko i
  • Odpowiedz