Wpis z mikrobloga

#boxtv #androidtv #mibox #canalplusonline

Mirki, jest coś lepszego od c+box ? mam wersję z dvbt ale oddaje rodzicom bo mi dvbt nie potrzebne. Kupować sobie znowu tego boxa (już bez dvbt) czy coś innego ? generalnie jestem zadowolony.

głównie używam do Canal Plus online, Apple TV , HBO i jakąś przeglądarka co by strumyk odpalić :) w sumie spoko by było podłączyć myszkę i klawiaturę :)

ten stick od Amazona coś warty ? apka Canal plusa działa ?
biorę po 300 od każdego i słucham propozycji
  • 16
  • Odpowiedz
  • 0
@bartman28 ja polece play now box 3 (używka,bo nowy z umową ) i nokia 8000 lub nokia 8010, żadnych stickow nigdy nie mialem i miec nie będę z tego powodu ze sa okrojone ze wszystkiego
  • Odpowiedz
@Adi11: jak się nie mylę to takie coś Specyfikacja techniczna: play now tv box 3

Procesor: Amlogic S905X4, 4 rdzenie o taktowaniu Quad-core 2.0 GHz (ARM Cortex-A55)
Pamięć operacyjna: 2 GB
Wbudowana pamięć masowa: 16 GB
System operacyjny: Android TV 10 Quince Tart ; nakładka Play
Złącza: Antenowe, SPDIF, HDMI, RJ-45, Zasilające, USB Typu A w standardzie 2x 2.0, USB, czytnik kart pamięci
Łączność: Wbudowany moduł Wi-Fi, Bluetooth (komunikacja z pilotem)
  • Odpowiedz
  • 0
@puniek @Adi11 no to teraz więcej nie wiem niz wiem :) kiedyś mi się przewinął jakiś poprzedni box od playa i straszna padaka był. Za to w tym specyfikacja mi się podoba i ceny na rynku wtórnym srogie więc może warto..
  • Odpowiedz
@Adi11: mam tego boxa v3, później będę w domu to zerknę dokładnie @bartman28 może Ci się przewinął box wersji 1,box v2 i v3 to już kombajn w poruwnaniu do pierwszej generacji
  • Odpowiedz