Wpis z mikrobloga

Wojna na Ukrainie, wykopowy spis treści:

- Ukraina na pewno nie dostanie Himarsów,
- Ukraina nigdy nie dostanie Patriotów,
- Ukraina nigdy nie dostanie Abramsów,
- Ukraina nigdy nie dostanie F16?

- To ostatnie dni Ukrainy, Kijów upadnie w ciągu tygodnia.
- To tylko zmyłka, zaraz wleci drugi rzut.
- Rosji nigdy nie zależało na Kijowie.
- Rosja idzie powoli, ale do przodu, od wioski do wioski.
- Ukraina nigdy nie odzyska zajętych terenów.
- Charków i Chersoń to nic nie znaczące cele, Rosji zależy na Donbasie i korytarzu krymskim…
- Ukraina zaraz utraci Bachmut, widzicie? Rosja wygrywa.
- Jak mówię że utraci, to utraci, nie musicie pytać co pół roku…
- Jaka kontrofensywa? Ukraina się wykrwawia, jedyna ich szansa to rozmowy pokojowe…
- Jak Ukraina wygra z Rosją to zaatakuje Polskę xD

#ukraina #rosja #wojna
  • 17
Ukraina na pewno nie dostanie Himarsów,


@dedler123: To nie była na tyle znana w mediach broń, by ktokolwiek o tym pisał.

Ukraina nigdy nie dostanie Patriotów,


Tego wątku też nie kojarzę.

Ukraina nigdy nie dostanie Abramsów


Szukano po całym świecie postsowieckich czołgów, dlatego nikt nawet nie myślał o Abramsach.

Abramsy były znacznie bardziej realne niż Leopardy - bo Niemcy wtedy grali politycznie do #!$%@? wie jakiej bramki.

Ukraina nigdy nie dostanie
@vrNFWrUew3D4Rgz: Ej, ale to że ty nie widziałeś, to nie znaczy że nie było tu takich postów. Ja osobiście widziałem spam że Patriotów nie dostaną, bo zbyt zaawansowane i zbyt długo trzeba szkolić. O Himarsach było podobnie, że nawet jak dostaną to w małych ilościach i nie zmieni to wojny, o Abramsach było najwięcej gadania że to niemożliwe, a co do samolotów, to nawet o Migach pisano że nie ma opcji,
@vrNFWrUew3D4Rgz: Ej, ale to że ty nie widziałeś, to nie znaczy że nie było tu takich postów.


@dedler123: Śledziłem ten koflikt na tyle dokładnie, że wiem co tutaj jest bzdurą. I mówię o komentatorach, którzy podpisują się imieniem i nazwiskiem, a nie losowym spamem na mirko.

O HIMARSach nikt tutaj nawet nie słyszał. Wszyscy za to się podniecali Krabami i Piorunami. Nawet na Wykopie. W maju Ukraińcy strącali Piorunami śmigłowce,
@vrNFWrUew3D4Rgz: Ten post bardziej odnosiłem do spamu na wykopie i o głosach rosyjskiej propagandy, a nie o zdaniu ekspertów, bo przecież o to w tym chodzi że przy faktach i głosach ekspertów, większość tych zdań to bullshit.
@dedler123:

Ja osobiście widziałem spam że Patriotów nie dostaną, bo zbyt zaawansowane i zbyt długo trzeba szkolić.


Bo taka jest prawda, szkolenie na patriotach trwa bardzo długo, tak samo jak na f16. Powiedzieli to polscy Generałowie u Zychowicza. Stąd ten "spam" ale i tak cię pewnie to nie przekona bo wolisz widzieć wszędzie onuce

Tak naprawdę nie wiadomo czy Ukraińcy dostali patrioty dużo wcześniej niż to zapowiedziano czy zwyczajnie obsługują je
@Aquamen: Ale tu nie chodzi o to kto ich używa i czy faktycznie wyszkolono Ukraińców, tylko czy dostali czy nie, a głosy były że nigdy nie dostaną, tak jak jest to teraz w przypadku F16.
@dedler123: Dostaną ale po wojnie, ta epopeja z f16 i Abramsami trwa już bardzo długo. USA specjalnie przedłuża oddanie Ukrainie Abramsow i f16 bo nie chcą żeby technologia wpadła w ręce ruskich. Nie oszukujmy się Ukraińcy na polu walki nie są orłami intelektu gdy decyzję podejmują sami bez pomocy NATO. Strata tego sprzętu byłaby nieunikniona. Latające nagrania z zestrzelenia f16 czy ubicia Abramsa byłaby hamulcem dla amerykańskiego przemysłu.

Ukraina dostanie imo
Z Chersonia uciekli bo utracili mosty


@dedler123: przecież Rosja siedziała po drugiej stronie miesiące po tym gdy mosty zostały uszkodzone w stopniu przez który nie mógł przez nie jeździć ciężki sprzęt. Wiem że jestem ruskim i itp. Ale weź mi wytłumacz jak to jest że 20-40 tysięcy rosyjskich żołnierzy po drugiej stronie Dniepru miało cierpieć z powodu braków dostaw i itp. Skoro miasto Chersoń było zaopatrywane przez Rosję i jak wiemy