Wpis z mikrobloga

Jaki normalny mirek chodzi tam sie bawic? Muzyka #!$%@? tak ze mysli wlasnych nie slyszysz, dresiarstwo (nabuzowane gowno) szukajace zaczepki i ... takie oto panie widzialem przed klubem, plastik w ustach, cycach, na ciele, solarium i jedyne szare komorki w nich to plemniki? Pewnie kazda ma srajfona pro maxa bo wiadomo "znaja sie" i wcale nie chodzi ze drogi. Programistki iOS pewnie. Ah zapomnialem o bramkarzach mmmm cycunie ogladaja i decyduja kto
@otoczenie_sieciowe: dobrze doprawiona pani, gdyby nie te zmiany to bylaby bardzo naturalna i pewnie nadal ladna, chyba? Nie wiem nie znam sie ale: farbowane wlosy? Laminowne i gruba kreska malowane brwi? Doczepiane rzesy to na pewno, jesli jest z naszego kregu/fenotypu to ostro na solarium chodzi, bonding zebow 99%, silikon w wargach nie wiem, troche duze. Cyckow nie pokazali ale pewnie tez cos robione w koncu podali je za przyklady jakie
@gdyzgasnieswiatlo: byłem parę razy w tym klubie, ostatnio z rok temu. Wesołe miejsce, około 2 w nocy wyłączyli muzykę bo jakiś typ leżał twarzą na podłodze na środku parkietu. Okazało się że wyłapał od kogoś gonga. Zbiegli sie ochroniarze i menadżerka sali, zrobili miejsce wokół typa, a kilkaset ludzi na sali przyglądało się "procedurom" czyli bocznej ustalonej i plaskaczom po twarzy dla delikwenta na ocucenie. Skorzystaliśmy z okazji by zamówić driny
Do klubu przecież nie chodzi się przecież dyskutować

Kobiety same się uprzedmiotowują, idąc do klubów.


@deiceberg: tzn jak mam np impreze firmową i po niej idziemy do klubu to moja ksiegowa tam idze zeby sie ruchać?
jeżeli coś jest za darmo to ty jesteś produktem"


@hadrian3:
Czyli podsumowując, każde zachęcenie ludzi na dowolne przedsięwzięcie, tak aby moja obecność przyciągnęła innych, jest uprzedmiotowianiem mnie?
Ktoś daje mi zniżkę na kurs boksu, bo jest mało chętnych, a uważa, że jak będzie trochę chłopa lało się bo mordach to przyciągnie innych do klubu.
@gdyzgasnieswiatlo: Nie wiem jak trzeba nisko upaść żeby tam chodzić kobiety w zasadzie w takich klubach działają jak wabik im więcej kobiet tym więcej mężczyzn wyda pieniądzy na barze. Jest tak wiele rzeczy innych do robienia.