Wpis z mikrobloga

hejka! zrobiłem dla siebie mini analizę pod kupon, dajcie znać co myślicie chętnie podyskutuję :D

Spysinski v Paramaxil - moim zdaniem Spysinski łatwa wygrana, Paramaxil pokazał już że kondycyjnie nie wyrabia a techniką nie grzeszy, Spysinski wieloletni kontakt ze sportami walki, wystarczy mu wyrwać szarżę paramaxila która pewnie od startu wykona a potem walka jego

Liza - Rybak - nie ma co gadać, Rybak free win

Natan v Lew - kurs 2.20 na poniżej 1.5 rundy wygląda jak darmowe pieniądze, Lew padał po ciosach dużo słabszych zawodników, jasne Natan nie jest technicznie uzdolniony, kondycja też cienka i właśnie dlatego wjedzie w Darka od startu i go pewnie podda

wampir-szeliga - raczej oczywiste że Wampir wygra jeśli Szeliemu jakiś giga lucky punch nie wejdzie, kurs 1.50 na powyżej 1.5 rundy wyglada ok, gdyby to było MMA to pewnie w pierwszej by się skończyło. Wampir jest zawodowcem, będzie miał gameplan którego będzie się trzymał, wie że Szeliga słaba kondycja, w pierwszej będzie chciał go wybadać i zmęczyć, wątpię żeby szedł all-in w pierwszej

Zadyma v Kwieciński - wygrana Zadymy może nie być aż taka oczywista, kurs 1.40 na powyżej 1.5 rundy wydaje się ok, sytuacja trochę jak wyżej, Alan odkąd nabił się teściem nabrał siły masy i pewności siebie może nie być łatwym przeciwnikiem, w walce z Wiewiórem pokazał się dobrze, Zadyma raczej jest lepszy ale różnie bywa

Tancula v Wiewiór - walka 50:50 moim zdaniem powyżej 1.5 rundy za 1.20 na podbicie kuponu co najwyżej. Wiewiór niby gorszy okres, problemy z psychika, KO w ostatniej walce też pewnie frikowi siada na głowę mocno, jednak wciąż jest dobrym parterowcem, Tancula nie słynie z nokautów, Wiewiór pewnie będzie chciał przeleżeć, jak dobrze sprowadzi Tancule to wszystko wie może zdarzyć

Dzinold v Pasut - chyba bym nie ruszał, lub też 1.15 na powyżej 1.5 rundy na podbicie, walka dwóch kasztanów w zasadzie. moim zdaniem wygra Dzinold i może zrobię osobny kupon w którym to postawie, ale jednak jakbym miał na jeden kupon jechać to bym tą walkę pominął

Kleo v Linki - kolejna niepewna walka, pełen dystans za 1.40 wydaje się ok, obydwie są w formie, Linki to nie sexmasterka w parterze więc jeśli Brodnicka poprawiła parter to ma szansę wygrać

Kacper v Ferrari - ten kurs to wgl komedia, nie wiem czy ludzie obstawiają przez pryzmat przedstawienia Amadeusza czy ocb, jak dla mnie oczywista wygrana Kacpra, tbh Ferrari z nikim chociażby średnim nie wygrał, kondycjnie go Kacper zajedzie, jedyna szansa to weselniak. Ferrari bez treningów praktycznie (Oksinski go #!$%@?ł publicznie jakiś czas temu), Kacper mimo braku mojej sympatii do niego moim zdaniem jest w regularnym ciągu treningowym

Dubiel v Ferrari - wątpię że Ferrari wgl wyjdzie, jak wyjdzie to Dubiel izi win, wgl co się stanie jak postawie Dubiela a Ferrari nie wyjdzie, Dubiel wygrywa walkowerem?

#famemma #bukmacherka
  • 11
@pilnapotrzeba: Spysiński taki mocny że jak mu kolege #!$%@? to stał przerażony i nawet słowa z siebie nie wydobył .. Wystarczy że Paramaxil zacznie tak jak z Frankiem i go szybko skończy..
@pilnapotrzeba: wczoraj typowałem swoje, ale wstawię jeszcze raz
tańcula i wiewiór to trochę niewiadoma - bałbym się stawiać na tańculę
zadyma i alan to easy wygrana dla zadymy
dżinold wraz z całą klasą 2b z podstawówki i pasut to chyba też taka walka widmo, ale prędzej na pasuta
spysiński i paramaxil - imo spysiński
liza i rybak - rybak
natan i daro - natan, ale uważałbym na to
wampir i szeli
@Jax89 może i masz rację, no i tak bym na żadnego z nich generalnie nie stawiał, ale też ktoś ostatnio mówił że widział treningi Pasuta i cały czas sparuje, może faktycznie go rozjedzie łatwo:D