Wpis z mikrobloga

@jan-ulaf: To powinieneś wspierać Rosję. Jeśli jesteś Ukraińcem, też powinieneś. Ale w tej stronie konfliktu popierasz kogoś innego (chyba że się mylę) i oni nie mają szans z nami.
@jan-ulaf: Kolego poczytaj o tym co się działo na Donbasie. Nie chcę brzmieć agresywnie, mi to ludzie też uświadomili. Zobacz na przykład to
https://youtube.com/watch?v=xRsiQi1JYT0

Wiadomo, że w każdym pokazie jednej strony jest trochę propagandy
Czy wiesz, że każdy mieszkaniec Krymu uważa się za Rosjanina? Polska propaganda to ukrywa
Ale pomijając etykę (bo kogo obchodzą umierający rosjanie) rząd ukrainy to przegrańce a amerykanie świnie. Ci pod nimi czyli Unia to żart -
Kolego poczytaj o tym co się działo na Donbasie


@2fac: Rosja zaatakowała Ukrainę i obywatele miasta dostali rykoszetem, taką samą argumentację można byłoby przywołać do dowolnego miasta zniszczonego przez wojnę
@maad: Takim "rykoszetem" dostawały dzieci w donbasie od 9 lat minimum, ale ty o tym nie wiesz więc to nie istnieje i nieprawda
@maad: Mozesz wyslac jakies zrodla o udziale Rosji w 2014? Krym to Rosjanie. Prawie kazdy tam popiera Putina. Rzad Ukrainy ich nienawidzi (mimo tego ze Zelenski probowal podlizywac sie Putinowi przed wyborami)

Niedawno jakies duze medium zrobilo ankiete wsrod Krymczan, ale nie znalezli nikogo kto by popieral ukraine, wiec zatytuowali 'problem wsrod ludzi z Krymu popierajacych Rosje'
@maad: Warto zaznaczyc ze na mieso armatnie brani sa wlasnie glownie Rosjanie lub Wegrzy, przymusowo wbrew ich woli. Dla pro-rosyjskiej strony to oczywiste ale mogles tego nie wiedziec
Mozesz wyslac jakies zrodla o udziale Rosji w 2014?


@2fac: Zwracam honor, pomyłka z mojej strony. Zapomniałem, że ciężki sprzęt, czołgi i artylerie w tym systemy ziemia-powietrze BUK które #!$%@?ły MH-17 można znaleźć w każdym sklepie w Donbasie. Głównodowodzący Igor Girkin z Moskwy też akurat pojawił się tam przypadkiem, a to że jest byłym pracownikiem FSB i wszedł na teren Ukrainy z grupką Rosjan nie ma znaczenia. A Ukraina bombardowała cały