Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: Zgadzam się ale zastanów się jak dużą część naszego zachowania determinuje naturalny instynkt podobania sie płci przeciwnej. Jeżeli mówimy o tym, że postępujemy zgodnie z tym mechanizmem to jest OK, jesli na siłę będziemy próbowali mu zaprzeczyć tak jak robi to część tłustych, paskudnych feministek :) to ile w tym jest bycia w zgodzie ze sobą ( i naturą) a ile robinie czegoś na siłę?
  • Odpowiedz
@WielkiNos:
To jest nowy odłam feninizmu - pobrzydzanie się (tatuaże, kolczyki, kolorowe włosy), zapuszczanie włosów na całym ciele, workowate ubrania, tycie, niektóre nawet operacje plastyczne. Taki protest przeciwko byciu obiektem seksualnym.
  • Odpowiedz
  • 0
jak dużą część naszego zachowania determinuje naturalny instynkt podobania sie płci przeciwnej. Jeżeli mówimy o tym, że postępujemy zgodnie z tym mechanizmem to jest OK, jesli na siłę będziemy próbowali mu zaprzeczyć tak jak robi to część tłustych, paskudnych feministek :) to ile w tym jest bycia w zgodzie ze sobą ( i naturą) a ile robinie czegoś na siłę?


@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany pewnie dużo tylko pytanie co jest naturalne, a co zostało nam
  • Odpowiedz
@brass może lepiej powiedzieć oznaczanie się? Wielu facetów kobiety z tatuażami i kolczykami uważa za bardziej otwarte seksualnie.


@WielkiNos:
Z tatuażami na twarzy? Wątpię.
Wystarczy czarny pas w obciąganiu.
  • Odpowiedz
rok 2023 kobiety dalej nie rozumieją, że faceci nie są po to, żeby je utrzymywać


@Sowa12345: ja tam uważam, że problemem nie są kobiety które tak myślą, tylko faceci - oczywiście ci, którzy tak robią ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Bzdura. Ja bardzo bym chciał, żeby z różową dało się podyskutować jak z kolegą z pracy, ale wy nie macie takich zainteresowań, nie obchodzi was np. historia, ale aktualne promocje w avonie. Nie jesteście dla nas intelektualnymi partnerkami.


@Roja: Mam zainteresowania i lubię o nich opowiadać, i nie, nie są to paznokcie i seriale, ale np. kolej, urbex, fotografia czy wycieczki z plecakiem po Polsce, ale nie zauważyłam, żeby to w
  • Odpowiedz
@Roja: za to ja mam odmienny problem, ciagle spotykam ignorantów z którymi nie można normalnie pogadać. W internecie aż tak ochoczo się nie udzielam ale w życiu prywatnym wymagam więcej od rozmów i niestety nie posiadam dobrej umiejętności doboru rozmówcy. Wychodzę na nudziarę, której interesują dziwne ciekawostki chociażby historyczne.
  • Odpowiedz
za to ja mam odmienny problem, ciagle spotykam ignorantów z którymi nie można normalnie pogadać


@kateemusio: Oglądasz hotelparadise, truelove i loveisland... Ze mną na pewno byś o tym nie pogadała. XD
  • Odpowiedz
@WielkiNos: są dwie możliwe narracje:
- ubieramy się (wyzywająco) bo tak nam się podoba, dla siebie, nie żeby ktoś oglądał
- ubieramy się skromnie żeby się czasem nie podobać mężczyznom

Gdyby tylko istniało jedno kobiece zachowanie, które wyjaśnienie nie wymaga niekonsekwencji i/lub retoryki ofiary ze strony feministek to byłby ogromny skok cywilizacyjny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
które wyjaśnienie nie wymaga niekonsekwencji i/lub retoryki ofiary ze strony feministek to byłby ogromny skok cywilizacyjny


@Wap30: ale ty wiesz, że kobiety są różne, no nie?
  • Odpowiedz
@Cadfael: jeżeli w wolnej chwili przeczytasz treść mojego komentarza to dowiesz się, że mówię o retoryce feministek, a nie o żadnych indywidualnych kobietach. Jeżeli już to nie ja tutaj tego nie wiem, bardzo dziwaczny zarzut na kilku rożnych poziomach
  • Odpowiedz
@WielkiNos Z punktu biologicznego, kobiety istnieją tylko po to, żeby znaleźć partnera, dać się zapłodnić i wychować dziecko. Więc raczej zasłanianie dupy w tym nie pomaga.
  • Odpowiedz
wielu panów się zastanawia czemu tak wiele kobiet chodzi w szerokich spodniach, legginsach z długimi tunikami zasłaniajacymi tyłek czy znienawidzonych butach emu


@WielkiNos: Nigdy przez 35 lat życia nie słyszałem od mężczyzn takich rozkmin.
Prędzej kobiety komentują ubiór innych kobiet.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: nie chcą się podobać to spoko, póki nie mają problemu z tym że ktoś je odrzuci przez to czy będą miały mniej atencji niż koleżanki które chcą się podobać.

Bez sensu w ogóle ta dyskusja xd
  • Odpowiedz