Wpis z mikrobloga

@emperorrikudo: czy to jest taka dziura jak się wydaje ze zdjęcia, że jak staniesz w tym miejscu to dziura i chooj?
Normalnie to emalia w płynie albo akryl, ale coś mi się wydaje, że w tym przypadku trzeba dorosnąć i wziąć odpowiedzialność za zabawkę którą się popsuło...
  • Odpowiedz
  • 11
@emperorrikudo jak to pusci i zalejesz sąsiada na uj wie jakie straty to nie będziesz dziękował :) a żeby zrobić to dobrze trzeba by dać włókno i żywice z 2 stron wiec i tak wycinanie
  • Odpowiedz
@emperorrikudo: jeżeli to wynajmujesz i to ty #!$%@?łeś to coś czuje że będziesz musiał nowy kupić chyba że to nie twoja wina i taki już był to i tak najlepiej wymienić bo te rozwiązania z silikonem żywicami czy #!$%@? wie co jeszcze to raczej słabe.
  • Odpowiedz
@emperorrikudo: ja uzywalem jakiejs #!$%@? tasmy zeglarskiej z usa. Dwa lata wytrzymalo (i dalej bylo ok jak sie wyprowadzalem), nakleilem z dwoch stron.
Kupowalo sie na wymiar ale to w uk 5 lat temu
  • Odpowiedz
@emperorrikudo: Spód pracuje, jak się na nim staje. Nie zrobisz na dłuższą metę nic.Szukaj na OLX używanego brodzika i podmień. Łatanie takiej dziury pomoże nie na tygodnie, czy dni, ale max na kilka godzin.
  • Odpowiedz
@emperorrikudo: poczytaj o zakresie odpowiedzialności najemcy i wynajmującego to po pierwsze.

W pl to jest jakieś przekonanie, że właściciel mieszkania to jakiś consierge i powinien wszystko ogarniać, lub naprawiać na własny koszt.
Zniszczyłeś to masz wymienić, bo potem i tak z kaucji poleci.
Ja bym po Castoramach i lerlemerle czy olxach poszukał powystawowych/używanych za 1/4 ceny nowego.
  • Odpowiedz