Wpis z mikrobloga

@arinkao: ja w to gram a nie oglądam filmiki z grania ( ͡º ͜ʖ͡º) A jak na mirko wrzuciłem ostatnio 20-sekundowy "onboard" z trasy to śmieszkowali że... szpanuję anglojęzycznym audiobookiem xD
Na YT i Twitchu masz tego od zayebania, najciekawsze nagrania są albo z kolizji z innymi graczami albo z konwojów bo to te 2 rodzaje wydarzeń dostarczają najwięcej emocji w trasie. I tak, różowe też
@arinkao: różnie bo oba tryby to pewien kompromis: online masz na drodze tylko graczy, bez ruchu ulicznego. To lekko psuje immersję. Z kolei w singlu (z ruchem ulicznym) nadal możesz grać online ale do max. 8 graczy jednocześnie w konwoju. Więc co kto woli, ja gram na obu naprzemiennie, na co mnie tam aktualnie najdzie.
@purrminator: a jest w ogole jakis prog wejscia przy graniu w ekipach? Pogralem w to troche, nauczylem sie w nocy parkowac z naczepa w dosc skomplikowanych miejscach, wylaczylem tryb mandatow, bo mnie wkurzal, ale gre odpuscilem w koncu, bo nie widzialem sensu za bardzo w niej.
jest w ogole jakis prog wejscia przy graniu w ekipach?


@Bloodaxis1: to już zależy od firmy, szczegóły masz podane na ich profilach na Trucksbooku. Gdybym miał to podzielić na 3 grupy, byłyby to:
1. Psychole. Firma ma 15 stron A4 regulaminu którego musisz bezwzględnie się trzymać pod rygorem wydalenia z firmy. Przed przyjęciem przechodzisz test jazdy.
2. Normiki. Firma ma miesięczny limit km (przykładowo 15k km) który musisz wyrobić pod rygorem
@purrminator właśnie platynuje. Pytanie mam Mirku. Robię wszystko co się da, ale są npc do których nie mam zleceń, a brakuje niewiele do 5 gwiazdek. Znasz jakiś sposób na wymuszenie pojawiania się zleceń do konkretnego npc?
Mam problem z kolekcjonerem, reżyserem filmowym.
Fabule zrobiłem całą.
@atraxx: ok, więc tak.
(sorry że niektóre nazwy mogą być przekręcone ale gram w wersję anglojęzyczną i zgaduję jak poszczególne nazwy mogły zostać przetłumaczone)

1. Z kolekcjonerem jest albo bug, albo ficzer polegający na tym że progress gwiazdek może "utknąć". Wynika to z... nie przeczytania jednego z maili od niego. Odczytaj wszystkie które Ci wysłał i wtedy kontynuuj.

2. Odbiorców się najprościej maksuje sprawdzając skąd można wziąć do nich zlecenia. Odpalasz