Wpis z mikrobloga

@telemach20: też tak zrobiłem i tylko raz na jakichś czas zerkam by orientować się w ogólnej sytuacji konfliktu. Czytanie codziennie i oglądanie setnego filmiku jak dron zrzuca granat nie ma żadnego sensu, a jakby wydarzyło się coś istotnego to i tak dowiesz się spoza wykopu
@telemach20: To inspirujące jak bardzo ukraińska i rosyjska trollownia wykończyła cierpliwość wielu mirków w tym samym czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja również postanowiłem to zrobić wczoraj

https://wykop.pl/wpis/71434389/polecam-danie-tagu-ukraina-na-czarnolisto-niesamow

A tutaj fajny gif z głównej wykopu, gdybym nie miał na czarno ukraińskiego chłamu, to bym go pewnie nie zauważył
Pobierz
źródło: 31edc6055034ede265d81a1edcec52c2c3cc696c5c054b9f4cdf51918700b3e3
@4MagnuM4: Ja tag wrzuciłem na czarną gdzieś tak w okolicy wysypu ekspertów od dronów ale zdarzało mi się czasem zajrzeć. Odpuściłem całkowicie po przekwalifikowaniu się w/w ekspertów na specjalistów od mobilnych wieloprowadnicowych wyrzutni rakietowych.

Tydzień temu kupiłem sobie książke od heliona o dwóch pierwszych miesiącach operacji to trochę nadrobie. Jednocześnie zdaję sobie sprawę że na dobre opracowanie przyjdzie pewnie poczekać z dekadę.