Wpis z mikrobloga

Jest inaczej na iPhone?

Rok 2023 a na Androidzie komunikatory YEEEBIĄ powiadomieniami przy każdej wiadomości. Dodałem aplikacje Mutifier żeby dla konkretnych aplikacji powiadomienie było np 1 max na 10 minut. Po resecie telefonu i nowej konfiguracji działa to losowo xD
Jakim cudem sam Android tego nie ma?

Wieczny burdel tak samo z powiadomieniami które wiszą w nieskończoność nawet gdy zostały podjęte na innych urządzeniach.

Może spróbować tego iPhone w końcu ale PC w życiu nie zamieniłbym na Apple wiec po co?

#android #pytaniedoeksperta #apple #iphone #samsung
Saeglopur - Jest inaczej na iPhone?

Rok 2023 a na Androidzie komunikatory YEEEBIĄ po...

źródło: Screenshot 2023-05-24 191359

Pobierz
  • 6
@Saeglopur: korzystam z iPhone od nastu lat. Dwa podejścia do maca bez powodzenia. Trzy podejścia do androida zdecydowanie bez powodzenia. Owszem, nie skorzystasz w pełnej z ekosystemu ale cokolwiek potrzebujesz Google czy innego zainstalujesz na iPhone. :-)
@Evzen_Huml: Nawet nie wiem czy odpisywać ale jestem ciekaw jak ty sobie wyobrażasz korzystanie z telefonu? Ktoś pisze albo kilka osób pisze i to na różnych komunikatorach i mam mieć powiadomienia także dźwiękowe i na zegarku przy każdym wduszeniu entera przez tych ludzi?

Wiem że nie odpisze od razu a oni będą sie wywodzić, po kuj mam dostać powiadomienie więcej niż 1 raz w takim przypadku na osobę. A nie np