Wpis z mikrobloga

STANĄŁ MI
Zajebiście sie cieszę z tego remake ale nie mogę pojąć jednej rzeczy, dlaczego do cholery robić remake MGS3 kiedy MGS1 z 1998 wręcz błaga o remake?
I potem zlecą sie takie maciusie jak tu niektórzy na wykopie co grali tylko w 5, a teraz zagrają od środka 3 potem ewentualnie 5 i eehhhhh szkoda gadać coraz więcej amatorów zabiera sie do zabawy panowie
#gry #ps5 #metalgearsolid
Amenotejiikara - STANĄŁ MI
Zajebiście sie cieszę z tego remake ale nie mogę pojąć jed...
  • 9
@Kreek: Tylko z tego co się orientuje to Silent Hill 2 i 1 nie mają za bardzo powiązanej fabuły, a tu mamy serię która jest mocno fabularna i ściśle ze sobą powiązana, wszystkie elementy układanki są nam przedstawiane w odpowiedniej kolejności w kolejnych grach. Ale czego ja się spodziewałem, w dupie mają tę markę i fanów tylko liczą się pieniądze.
@Amenotejiikara:

Zejdź na ziemię, to cud że w ogóle Konami reanimował tą serię. Wybierają najbardziej bezpieczną opcję czyli remake najbardziej znanej odsłony.
Ja i tak się nie zdziwię jak ostatecznie ta gra nie wyjdzie (patrz remake KOTORA, tutaj trochę podobna sytuacja bo też jakieś niedoświadczone randomy to robią).