Wpis z mikrobloga

Chłopy pamiętajcie, jak bardzo #!$%@? by nie było nie bierzcie się za samotne madki. Ja wiem, że potrafią one być tak zdesperowane w szukaniu bankomatu, że wezmą nawet największego przegrywa, ale proszę was, nie zniżajcie się do takiego poziomu. Dla tego dziecka NIGDY nie będziecie tatą. Spróbujesz zwrócić uwagę madce, że dziecko coś #!$%@?ło to dostaniecie na mordę tekst "to nie Twoje dziecko, więc nie mów mi jak mam go wychowywać". "Tatą" będziecie tylko gdy trzeba będzie coś dziecku kupić, wtedy jako "tata" musisz się przecież pokazać i zapłacić za nie swojego bachora. Dziecko podrośnie, będzie miało przykładowo 14 lat to jak mu zwrócisz uwagę to usłyszysz "#!$%@?, nie jesteś moim ojcem". Dla madki nawet jak biologiczny ojciec to nakroman, chlejus i patus to i tak to ON będzie do końca życia ojcem, a nie Ty. Dodatkowo na każdym kroku będziesz porównywany do ojczulka, czy to jeśli chodzi o zarobki, prezenty, zapewnianie atrakcji, warunków życia, wygląd, no po prostu na każdym #!$%@? kroku. Już lepiej przygarnąć sobie menelicę i pomóc jej wyjść z dołka niż brać się za samotne madeczki.
#przegryw #blackpill
  • 128
  • Odpowiedz
  • 21
@Hetman_Wielki_Koronny: Ja nie wiem gdzie one mają oczy i rozum. Jakbym był kobietą i już nie mógł wytrzymać bez seksu z patusem to zabezpieczałbym się na wszystkie sposoby. One oczywiście #!$%@?ą, że chłop zmienił się po narodzinach, a tak to był krystaliczny - sprawdzam chłopa, łysy dres, dziary nawet na mordzie, siedział w pace, nie pracuje, a siedzi całe dnie na ławeczce i chleje z ziomkami... No to nawet debil by
  • Odpowiedz
Już jeden taki próbował i z tego co można znaleźć u niego na fb to średnio skończył XD


@Dalegor_: jaka jest historia tej pary? czemu normalnie wygladajacy mlody chlopaczek wzial sobie stara menelice bez zebow? o co chodzi xD
  • Odpowiedz
@lukiboss: jest jeszcze sytuacja w której zbudujesz fajną więź z dzieckiem bo będzie normalne ale pokłócisz się z mniej normalną mamusią i wtedy niestety ale nie masz żadnych praw do kontaktu z dzieckiem bo nie jest Twoje więc tracisz dwie osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tzn wiesz, jak ktoś ma 40+ lat to raczej ciężko znaleźć kobitę bez dzieci.


@lukiboss: Jak ktoś ma 40+ lat to dzieci zwykle mają już okolice 12-14 lat a czasem może nawet więcej. Wtedy (chyba) nie jest tak źle bo okres wychowania się skończył i po prostu albo się z takim dzieckiem dogadasz i będziecie żyć w zgodzie albo nie. Najgorzej brać się za madkę co ma 2-3 latka i zajmować
  • Odpowiedz
@lukiboss: Ale to nie jest tak, że samotne matki czekają tylko na "przegrywów" jak ktoś ma mieć związek czy związki to je będzie miał. jak ktoś nigdy nie miał i ma już z 40 lat to raczej nigdy nie będzie już miał. Nie ma czegoś takiego, że jest rynek kobiet których nikt nie chce a które dodatkowo byłyby zdesperowane aby z kimś się wiązać i brałby kogokolwiek kto się napatoczy. Takie
  • Odpowiedz
@lukiboss: średni koszt wychowania dziecka to 265 tys. zł - od urodzenia do 18 roku życia, jak dojdą jeszcze studia to już w ogóle. Nie wiem kto dobrowolnie ładuje się w bycie bankomatem dla obcego dziecka.
  • Odpowiedz
  • 7
@Wyso52: Tak jak pisałem, przy 40+ lat to już za bardzo wyboru w bezdzietnych nie ma, więc wtedy to zrozumiałe.
@r5678 No to ja zauważyłem coś zupełnie innego. Babki z dziećmi potrafią na tinderze same zagadywać. Wiedzą, że ich wartość jest niższa niż kobiety w podobnym wieku za to bezdzietnej. Przykładem niech będzie mój kolega 160cm, gruby, alkoholik - samotna madka wręcz dobijała się do niego, byleby z nią i jej
  • Odpowiedz
@lukiboss: no racja, każdy człowiek jest z natury egoista więc samotna matka też , będzie ja wkurzalo że ktoś obcy chce jej dziecko pouczac ale żeby kupić mu coś no to jesteś moim facetem kup , nie ma nawet co ich za to obwiniać poprostu to już taki mechanizm
Acz kolwiek no są tez jakieś ogarnięte na pewno które sobie radza finansowo też
  • Odpowiedz
@lukiboss: Ale można zagrać koncertowo tą kartą i mieć bardzo dobrą zabawę, bo akwizycja prowadzona przez madkę ma swoje szczeble:
Etap nr.1 - Madka jest miła słodka i opiekuńcza. Udostępnia swoje walory na żądanie, gotuje obiadki, ładnie się stroi, czasem nawet poćwiczy na siłce i praktykuje dietę. Nie naciska, bada sytuację, wabi. Tu korzystamy tego całego miodu. Czas operacyjny ok 2-3 miesięcy

Etap nr.2 - Madka najpierw delikatnie potem coraz bardziej
  • Odpowiedz
@lukiboss: ja mam 30 parę lat. Nie zauważyłem na apkach randkowych aby zachowane samotnych matek było inne niż kobiet bez dzieci. Nigdy przez całe życie nie miałem nawet opcji wejścia w jakąś relacje z samotną matką nawet jakbym chciał xd.
Jak miałem relacje to były bezdzietne w tym i 31 latka.
  • Odpowiedz
@irolslozok: bo zaszczute wykopki, które nigdy nie trzymały baby za rękę mogą sobie generalizować i pluć na każda grupę społeczną jaka im akurat nie pasuje do narracji przegrywowego życia. Jestem z kobietą (szach mat - to Ukrainka, a nie p0lka), która ma 6 letnią córkę i żadnego odniesienia do rzeczywistości w tym wpisie nie widzę. Lvl 29, północna Polska, mechanik 12k
  • Odpowiedz
  • 1
@r5678: No to napisz coś raz do babki z bachorem/bachorami, zobaczysz że zupełnie inaczej będzie angażować się w nową znajomość. No chyba, że tindera założyła wczoraj i jeszcze jej rynek nie zweryfikował.
  • Odpowiedz
@lukiboss: Tak samo nie odpisują jak i bezdzietne. albo mają #!$%@? i ty musisz ciągnąć rozmowę. no to nie traciłem na takie coś czasu.
  • Odpowiedz
Już lepiej przygarnąć sobie menelicę i pomóc jej wyjść z dołka niż brać się za samotne madeczki.


@lukiboss: wyjdzie z dołka i Cię zostawi, po kij komu taki problem
  • Odpowiedz