Wpis z mikrobloga

Marek #podlecki - Jesteśmy w trupie
#transkrypcja #sanjaya #szury fragment
Witajcie, zobaczcie, że te materiał będzie bez obrazu.
No ale stwierdziłem, że nie będę czekać na lepszą okazję, żeby coś montować, bo sprawy nabierają tempo.
Ja się z kolei też nie chcę pokazywać, gdzie jestem w tym momencie.
Najbezpieczniej jest bez obrazu. No a mówię, czas goni.
Chciałem to przygotować trochę dokładnie z notatkami, i tak dalej, ale widzę, że nie będę ją kiedy prawdopodobnie, więc nagrywam jak leci. Gwoli wyjaśnienia.
Poprzedni odcinek, był o inwazji Mosadu. Czym jest Mosad? Mosad to nie jest agencja bezpieczeństwa, czy powiedzmy, jakaśkolwiek militarna, jakiegokolwiek państwa. Izrael nie ma z tym nic wspólnego prawdopodobnie.
Jeżeli już to tylko pewne elementy Izraela, Mosad to jest grupa ludzi, która żyje dłużej niż przeciętni, dzięki mordom rytualnym.
Oni sobie w ten sposób usankcjonowali możliwość penetrowania wszystkich krajów, podróżowania, w robienie różnych paszportów.
Spójrzcie na Tuska i na zdjęcie jego dziadka. To nie jest jego dziadek. To jest Tusk.!!!!
Oni żyją bardzo długo, dzięki mordom rytualnym. Średnia to jest kilka tysięcy lat. Są tacy, co żyją po milion lat.
Jest taki w Polsce koleś, wiecie o kim mówię, który broni rzekomo komu żydostwa, milion lat.
Polecam, żebyście sprawdzali na wahadełku te rzeczy. Bo wahadełko to jest informacja z waszej duszy, która jest połączona z innymi duszami, połączona jest zasobem wiedzy. Jeżeli się wahadełko dobrze, zabezpieczy, to można dotrzeć do bardzo ciekawy informacji.
Polscy politycy.
Cieszę się, że pis u jest władzy. Cieszę się, że Kaczyński i Zobro są, że Sasin jest wiele inny osób.
Nie cieszę się, że są tacy ludzi jak Terlecki, jak Sikorski.
No właściwie, on jest odsunięty trochę.
I parę inny osób myślę, że wiecie o kim mówię, ci, którzy nie robią sumie dobrej roboty i nie wiadomo, czy naprawdę są. Co do Terleckiego to nie wiem, co to jest,
właściwie Terlecki to jest jakiś podstawiony, nie wiem, mogę się myli, oczywiście, że się mogę mylić.
Ale dlaczego mam nie mówić, że coś czuję, że jest nie tak?
We wszystkim się mogę mylić.
I teraz tak, tytuł tego odcinka jest: jesteśmy w trupie.
Nie w dupie, tylko w trupie, ale w dupie też jesteśmy.
Dlaczego? No…..
  • Odpowiedz