Wpis z mikrobloga

Kto nigdy ze Skandynawami nie próbował uprawiać jakichś sportów (bieganie/narciarstwo biegowe lub alpejskie/wspinaczka itd) ten nie wie co to „brutalny mogging”
  • Odpowiedz
@Smasher69 Śmierdzisz byciem kukoldem na kilometr. Lubisz czuć się słabszy i dlatego wrzucasz tu takie wypisy o mokebe czy ten gówniany film.
Akurat historycznie to wikingowie bali sie właśnie słowian znad wisły, a ci znad morza robili łupieżcze wypady do skandynawii.
No ale natura sprawiła że lubisz być słaby i cię to po prostu podnieca. Obrzydliwe, typie.
  • Odpowiedz
@Smasher69: niestety nam Słowianom się nie poszczęściło na loterii genetycznej
Do tego całe wieki #!$%@? kaszy, ziemniaków i picia wódy, aby odreagować od pańszczyzny zrobiło swoje
  • Odpowiedz
@SPACE_MARINE: tak tak wielka lechia i inne prawackie urojenia
Fakty są jednak takie, że na tle Skandynawów czy południowych nacji wypadamy bardzo blado.
Niski wzrost, wczesne łysienie, słaby zarost, twarz jak księżyć w pełni..
  • Odpowiedz
@Mikson98 Fakty?

Polacy są jednym z najwyższych narodów w europie.
Łysienie wypada srednio na tle europy.
polacy sa na tyle zmiksowanym narodem, że spotkasz tutaj i wysokiego czada z kanciasta szczęką, moggującego twoich normanów z małymi siekierkami, i spotkasz typka o wygladzie mongoidalnym, z okrągłą twarza bez zarostu.

Ten tekst o lechii mozesz sobie darować. Argumentum ad absurdum na nikogo poważnego nie działa, tylko pokazuje że spałeś na historii, jestes niedoukiem, i
  • Odpowiedz
@Mikson98: Współcześni skandynawiowie, i dawniejsi wigingowie to jakaś osobna podgrupa?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wikingowie

Ty się teraz sam siebie zniszczyłeś bo nie wiesz co oznacza słowo ''wiking'' XDDDDDDDDDDDDD
Wikingowie to nie jest określenie narodu, nieuku XD

Wikingowie o których myślisz, jedna podgrupa.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Swionowie

Czyli dalej to pradziady współcześnych szwedów. Mam cię gwałcić intelektualnie dalej?

https://naukawpolsce.pl/aktualnosci/news%2C398918%2Cwikingowie-w-polsce--prawda-czy-mit.html

To by było na tyle, jeżeli chodzi o najazdy wikingów na terenie polski. Jeszcze coś wspomnij o lechii, bo
  • Odpowiedz
@SPACE_MARINE: więc skoro to pradziady współczesnych skandynawów panie historycznie doedukowany to mają te same geny, które warunkują wygląd i atrakcyjnośc fizyczną
O tym był pierwotny temat, a nie na temat twoich wywodów historycznych
Współcześni skandynawowie ulegli poprawności politycznej tak charakterystcznej dla chociazby Szwecji
Stąd ich zachowawcze podejście do uchodźców z krajów arabskich
Ty sam pierwszy użyłeś słowa" wiking" dzbanie, a sie prujesz
Naprawdę to ty robisz z siebie idiote sugerując mi,
  • Odpowiedz
@Mikson98: Mogę to skwitować jednie chłodnym uśmieszkiem. XD. Zezłomowany.

więc skoro to pradziady współczesnych skandynawów panie historycznie doedukowany to mają te same geny, które warunkują wygląd i atrakcyjnośc fizyczną


Nie znasz historii, a już celujesz w genetykę? Czym chcesz się tym razem ośmieszyć? Że każdy szwed to wysoki blondyn z barami większymi niż dwóch hiszpanów razem wziętych?

Nawet nie chce mi się dalej dyskutować, po prostu się nie nadajesz.
  • Odpowiedz
@SPACE_MARINE: każdy, nie równa sie przeciętny
Ale co ja będe dyskutował z zapewne bezrobotnym humanem, który szpanuje swoją wiedzą zupełnie nie na temat, bo ta dyskusja jest o czymś innym
  • Odpowiedz