Wpis z mikrobloga

Weekend był dość intensywny pod względem "dymów", ale trudno w sumie to tym nazwać porównując dramy z Daunielem sprzed kilku lat. Generalnie spodziewałem się rozlewu krwi, wyciągania na siebie brudów i potężnego FasAttack, a wyszło jak na madkowy content przystało, czyli średnio/słabo. Fas coś tam popłakał do kamery naprzemiennie dziękując za czapeczki, co wyglądało dość dziwnie. Fasaczita natomiast powiedziała to co każdy wiedział na tagu już od dłuższego czasu. Jedynie QOTB coś próbowała podymić i wygadała, że nasza celebrytka z osranej kanapy wisi 100 zł za mefedron ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) W sumie łudzę się dalej, że ta banda pozerów, zarobasów i klaunów dostarczy nam obfitej rozrywki, bo może cała ta opera mydlana jeszcze się nie rozkręciła na dobre. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical
  • 8
@smarkata: Niby tak ale czy by się nie spaliła na tym? Madki jej bronią na TT bo tucznik wylewa na nią brudy. Kto zyska, kto straci - nie jest jeszcze takie pewne imo.
@noos: wiesz co tak przeglądam te jej tt i instagramy i na kazdym kroku jest wylewane na nią szambo w zadnym wypadku nie bronie jej mam wyjeb...ne na nich obydwoje (ale jak leci na nią takie szambo to powinna wykorzystać to co ma na niego,mrugałe,matke - co rzekomo posiada i wie?)byłby przynajmniej dobry serial dla gawiedzi na ten moment Majonez wychodzi na tym zaje...iście
@gigachad_has_entered_the_chat: Bardziej niedosyt.
@smarkata

a dupodajka?szkoda że nie poleciała równo z tematem - w myśl zasady czy mówią źle? czy dobrze? byleby mówili

Możliwe, że jest tak jak mówi @HabaHabaczynski, ale wątpię, że multipla razem z niedorozwiniętym tate wpadli na taki pomysł. Cała drama wygląda tak jakbyś dał ślepemu samochód i powiedział "masz kieruj". Żadnego pomysłu na dalszy rozwój, oprócz zaślepiania młodej Rolexami, Vitkacami i Dubajem.¯\(ツ)/¯
@smarkata

na ten moment
@smarkata: Jeśli jest tak jak mówisz to jak najbardziej powinna wypluwać brud i boostować się na kontrowersji. Miałem jednak wrażenie, że Julki i madki na TikToku, wbrew wszystkiemu, bronią Nikoli bo widziały shoty z toksycznych odpałów tuczenki (to on jest krytykowany za wylewanie szamba). Gdyby tak było tutaj zalecałbym jednak odgrywanie niewinności i rozwojowego romansidła. Trza by chyba zrobić jakiś sondaż i badanie sentymentów.