Wpis z mikrobloga

@programista3k: No właśnie wedle słów dziekanatu to tak średnio, ale jutro idę tam wszystko potwierdzić.
@77023 moja głupota i depresja. Kompletnie olałem jeden wykład do wyboru(elearning), bo wystartował później niż reszta semestru i wmawiałem sobie że mam czas. Stresuję się w pracy, pracuję na 3/4 etatu z jednym dniem na uczelnię od rana do wieczora. Cały semestr wracałem z pracy i wmawiałem sobie że jestem zbyt zmęczony żeby się za to
@Aroneu: no to już dupa raczej, jak sie spełni czarny scenariusz skorzystaj z okazji i w czasie tego roku przerwy idź na pełen etat na umowę zlecenie, to zarobisz jakieś 4,5k miesięcznie do ręki.
@77023: Nie no, nie mogę sobie pozwolić na zmianę pracy, dostałem umowę na stałe, a przy tych cenach najmu nie zaryzykuję takiej umowy dla kilku stówek więcej.
No oby mi się jutro udało wyprosić jedną profesor o zapisanie do niej na wykład. Dzisiaj mi delikatnie odmówiła i myślałem sobie, że godność nakazuje mi już jej nie męczyć, ale później do mnie dotarło, że osoba w mojej sytuacji już nie ma co
Pobierz Aroneu - @77023: Nie no, nie mogę sobie pozwolić na zmianę pracy, dostałem umowę na s...
źródło: comment_16479840337lcEkuCaBCuWbcQSx7QwQk