Wpis z mikrobloga

@Aramil: W sensie, chodzi Ci o nowe questy związane z nowymi towarzyszami z EE? Ja zawsze przyłączam ich tylko na wystarczająco długo, żeby zrobić questa, a potem zostawiam :P

Nie wiem, jak dokładnie to wygląda w BG2 EE, bo tę część z ToB mam tylko w wersji oryginalnej, ale w BG1 EE quest Neery jest chyba najmniej rozbudowany i najszybciej można go ogarnąć. Questy Dorna i Rasaada są kilkuetapowe, więc trzeba
@Apaturia: A gdzież tam, zakładam przejście całości odświeżoną drużyną. Kto to widział, same questy, a gdzie interakcje? (_ )

Choć złamałem się, zerknąłem na wiki i rzeczywiście: może być problem bo połowa to złe postaci, a połowa dobre. Najgorzej, że zarówno Dorn jak i Rasaad są dostępni przez całość trylogii, a mogą się pogryźć xD
Ale z tego co widzę "neutralnawy" kapłan powinien być ok (ależ
@Aramil: Jakoś nigdy nie mogłam się przełamać do przejścia BG złą drużyną, więc od początku nie nastawiałam się na dobieranie nowych jako stałej ekipy. Chociaż Neera jako dziki mag jest fajną ciekawostką.
Jeśli zależy Ci na wyciągnięciu jak najwięcej z nowych interakcji, polecam w BG1 mieć Viconię w drużynie, kiedy będziesz przyłączał Baelotha ;)