Wpis z mikrobloga

Właśnie o tej toksyczności na tagu ciagle mówię.
W prawdzie typ nie otagowal ale żaba spi…dox mówi sama za siebie.
No i gdzie tu to wasze wykopowe braterstwo i wzajemne wsparcie jak taki obrazek odrazu powoduje zle myśli?
Gdzie chęć zmiany na cokolwiek lepszego lub walka o lepsze jutro skkoro przegrywom okazuje się takie depresyjne memiki?
Gardzę wami a przegrywy na nocnej to najabarsziej toksyczne środowisko i zakała tego portalu
  • Odpowiedz
@njay robię dokładnie to samo co oni w stosunku do całego świata. Nie zauważyłeś jak na tagu obraza się wszystkich i wszystko w koło? „Oskariat” „normictwo” jest ciagle mieszane z błotem a o kobietach nawet nie warto wspominać… wyzwiska to najlżejsze co może je tu spotkać.
Jak Kuba Bogu tak bóg kupie :))))
  • Odpowiedz
  • 1
@Notes To tyczy całego wykopu i zawsze tyczyło. Dotyczy to też podziału lewaki/prawami/konfiarze/pisowcy, madki, kaszojady, julki, stare baby, normiki itd
  • Odpowiedz
@Notes: ale to ty dzwonisz, nie interesuje Cię tag, to sobie go daj na czarnolisto, a nie przychodzisz i szerzysz nienawiść, przegrywow nie interesują Twoje normickie wynurzenia, a to, że nami się gardzi, to wie każdy. Niczym się nie różnisz od naszych ciemiężycieli.
  • Odpowiedz
@Notes: ogólnie się z Tobą zgadzam, bo na przegrywie zdarzało mi się dyskutować, aż dałem sobie spokój bo Ci ludzie nie chcą zmiany tylko tkwić w swoim #!$%@? i liczyć, że świat się do nich dostosuje. Przedstawiają poza tym typowo cierpiętniczą postawę pokrzywdzonych przez los, co mnie wkurza bo każdy w większym, czy mniejszym stopniu został pokrzywdzony przez los, ale my walczymy i nie dajemy się. A oni mają pretensje i
  • Odpowiedz
  • 16
@Notes
Mógłbyś sobie zadać chociaż minimum trudu i poświęcić literalnie 1.5 minuty, żeby zorientować się, że OP raczej nie tworzy treści na tagu przegryw tylko sobie po nocach postuje obrazki. Napisałeś wysryw w którym bezpodstawnie #!$%@?łeś się do chłopa, że sobie wrzucił obrazek z żabką, który akurat tobie się nie podoba xD. Napisałbym ci tutaj jakaś konkretną wiązankę, bo tylko na to zasługujesz.
  • Odpowiedz
Gdzie chęć zmiany na cokolwiek lepszego lub walka o lepsze jutro skkoro przegrywom okazuje się takie depresyjne memiki?


@Notes: jaka zmiana na lepsze i walka o lepsze jutro w sytuacji fizycznego braku miliona kobiet w tym #!$%@? kraju.
Jedyne lepsze jutro może być po samobójstwie.
  • Odpowiedz
ale to ty dzwonisz, nie interesuje Cię tag, to sobie go daj na czarnolisto


@Glikol_Propylenowy: Tylko wy dzielicie się tymi swoimi "mądrościami" również na innych tagach i na głównej. Co sprawia, że problem waszej toksyczności dotyczy całego wykopu.
  • Odpowiedz
@Notes: to ze ktos ma problemy z roznymi rzeczami (depresja, brak celu w zyciu, brak social skilli czy brak drugiej polowki) jestem w stanie zrozumiec. Kurde, nawet chetnie bym jakos pomogl!

Ale to jest juz level wyzej, bo te osoby o swoje niepowodzenia obwiniaja wszystkich normalnych ludzi dookola. I niestety, tworzac takie kolko adoracji, klepiac sie po plecach i walczac z wyimaginowanymi wrogami, tylko poglebiaja swoje problemy.
  • Odpowiedz
swoje niepowodzenia obwiniaja wszystkich normalnych ludzi dookola.


@larvaexotech: ale zjawisko przegrywów jest właśnie skutkiem ubocznym tego jak zmieniło się i zmienia w ostatnim czasie świat i społeczeństwo. Dawniej też byli ludzie których tak można by określić, ale świat wyglądał tak że mogli zaszyć się na swojej wsi, ożenić z jakąś córką sąsiada 3/10 i względnie spokojnie sobie wegetować pracując na roli, nie będąc zewsząd bombardowanym obrazkami życia na dworach szlachty. Dziś
  • Odpowiedz
  • 8
@wfyokyga
Nie no #!$%@?ł mnie ten typ jak rzadko xD. Postujesz sobie rzapki, nawet nic nie piszesz a typ już ma elaborat zawczasu przygotowany i te swoje wysrywy frustracji musi na kogoś wylać. Zachowanie podłe.
  • Odpowiedz
  • 4
@Flypho: No typowe na tym portalu, już nie raz tego doświadczyłem. Byle się #!$%@?ć do czegoś, zawsze coś znajdą. To też jeden z powodu braku tagowania tych obrazków które dodaję. Większość prawdopodobieństwo unikniecie takich frustratów internetowych xD
  • Odpowiedz
@So_what_: problem w rym, ze chlopy ruchaja, tyraja w polu I maja piwniczakow z #przegryw na strzala

Autentycznie przegrywy sobie wzajemnie schlebiaja nazywajac sie "chlopami", kuedy to oni nie sa w ogole gods tego tytulu
  • Odpowiedz