Wpis z mikrobloga

#automatyka
Nie wiem czy jest lepszy tag w któym można skrótowo opisać problem.

Pacjent to doważarka Redat MRV-2. Musi pracować pod oprogramowaniem MIG bo wypluła błąd:

Internal Software Error occurred in MIG software. Please contact National Instruments Support.
Task Name: SensorIN
Status code: -229665

Nie mam subskrypcji w NI żeby złożyć zapytanie o to a w internecie za bardzo nie ma o tym błędzie nic ciekawego.

Jakieś sugestie? Kontakt do jakiegoś serwisu który coś może pomóc?
  • 5
doważarka Redat MRV-2


@pietryna123: Tak z doświadczenia bym polecał obdzwonić oficjalne serwisy albo biura... na 99% nikt Cie nie zapyta jakim klientem jesteś i co subskrybujesz
@Abre: @RobBobb Napisałem do producenta bo strona niby wisi. Wyszło na to, że firma wcale się nie zamknęła tylko była to jakaś historyjka sprzedana przez pokątnego handlarza częściami...
Problem rozwiązany pośrednio. Nie produkują już tego i nie są w stanie dostarczyć elektroniki sterującej. Wyslałi obraz systemu żeby sobie wgrać na nowo i zobaczyć czy pomoże, ale sami już nie są w stanie więcej pomóc.

Zastanawia mnie, czy jeśli to nie siądzie
@pietryna123: przewody wychodzące z komputera powiedzą Ci ile z tym zachodu. Czy to zwykły port RS232/RS485 gadający z resztą maszyny czy jakieś cuda na kiju do których driverów.
Jeszcze tylko czy warto...