Wpis z mikrobloga

@pregunta: W mazowieckim centrum stomatologii w któryś dzien tygodnia jest na numerki kolejka. Trzeba stać gdzieś od 5:30 rano, ale z 20 osób wezmą. Jedynie co to trzeba dopłacić za znieczulenie. Parę lat temu było 30 zł za dawkę - do wyrwania płaci się za 2-3 dawki.
  • Odpowiedz
@pregunta: No jak na "darmowe" leczenie zębów to raczej się luksusów i podejścia do pacjenta nie spodziewaj. W wawie nie słyszałem, żeby któryś dentysta na NFZ przyjmował.
Od siebie mogę polecić przychodnie stomatologiczne Luxmedu. Wyrwanie zęba mnie tam kosztowało poniżej 300 zł (musiałem kupić jakiś pakiet znieczuleń jak mi poleciła pani na recepcji).
  • Odpowiedz
Wiem, że pytam o niemożliwe, ale może jednak ktoś z was wie gdzie w stolicy lub w pobliskich, dobrze skomunikowanych miastach, przyjmą mnie w ciągu najbliższych kilku dni na NFZ z ósemką, która zaczyna dawać o sobie znać?


@pregunta: Znam dobrą klinikę, która zajmuje się usuwaniem ósemek. Mają wykwalifikowanych lekarzy, ale nie wiem, jak szybko będą w stanie Cię przyjąć z tym problemem. Wszystkie szczegóły, takie jak adres i numer telefonu,
  • Odpowiedz