Wpis z mikrobloga

#glovo #pysznepl #uber #jedzzwykopem

TL DR
Glovo to gowno- nie zamawiajcie tam

Zamowilem wczoraj zarcie z McDonalds. Punkt w odleglosci 10 min z buta od domu. Po godzinie dotarlo zimne, cola rozwodniona. Ogolnie nadawalo sie do wyrzucenia. Pisze do supporu glovo. Rozmowa pic rel. W skrocie: podstawa do reklamacji jest fota zimnego zarcia, bo pani Monika oceni ja po zdjeciach XD. Tydzien temu zglaszalem podobna sytuacje na pyszne.pl to w ciagu 24h mialem pelen zwrot na koncie plus -20% na kolejne zamowienie. Ale jak rowniez Pani Monika staierdzila - oni nie sa pyszne.pl. Takze glovo to gowno i nie wolno tam nic zamawiac.
Pobierz Zulf - #glovo #pysznepl #uber #jedzzwykopem

TL DR
Glovo to gowno- nie zamawiajcie ta...
źródło: IMG_1703
  • 81
przez takich jak op tyle zlego na swiecie, dzisiaj zarcie jutro taki psychol zostanie politykiem i bedzie grozil szabelką i lex tuskami, profilaktycznie kopalbym po ryju i palil takimi w piecu
( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale ona nie ocenia temperatury po zdjęciu, tylko musi dołączyć zdjęcie do reklamacji xd myślałam, że to wiadome, ja zawsze robię zdjęcie przed reklamacją czegokolwiek. Czemu jej nie chcesz zrobić tego zdjęcia? xd


@Limonene: zeżarł pewnie
mam #!$%@? w ich procedure ciebie i twoje wysrywy


@Zulf: jesteś zwykłym bucem i burakiem. Świat jest #!$%@? miejscem właśnie przez takich palantów jak ty. Korona by ci spadła z głowy baranie jakbyś te zdjęcie zrobił?! Zimnego żarcia z melą w środku życzę
@Zulf: typie, baba ma jakieś procedury i kusi według nich działać, zamiast zrobić co ona każe to się kłócisz z osobą która nie ma na nic wpływu.
Niczym się nie różnisz od ludzi wyzywających kasjerki, że jest za drogo w sklepie