Wpis z mikrobloga

to wiadomość dla czada że może peklować i żeby nie zbliżać się poniżej 8/10


@sylben: Tylko, ze OP nie jest raczej 8/10, wiec nie zgadza sie twoja narracja
@Mlodazs a skąd wiesz jak wyglądam p0lko? Twierdzisz do mireczka, że jego narracja się nie zgadza to skąd to niby wiesz? Zakłady o 200 zł to możesz sobie robić z kolegami z liceum czy tam innej podstawówki. Z drugą kwestią to nie chce mi się nawet tłumaczyć bo czytanie ze zrozumieniem się kłania. Żadnej p0lce nigdy bym nie zapłacił ani złotówki za cokolwiek, to dla nich nagroda, że mogą mi dać swoje
@BrokenRustyMachine: Bo dla mnie 8/10 ma np. Francisco Lachowski, a na pewno tak nie wygladasz tym bardziej siedzac na wykopie i piszac jakies zale? No to skoro boisz sie zalozyc to nie zgrywaj tutaj jakies chadleta przed innymi wykopkami... Wgl porownujac zaklad do liceum, to rozumiem ze zakladaja sie o pieniadze tylko szkolnicy? Co to za uposledzony proces rozumowania xD

Żadnej p0lce nigdy bym nie zapłacił ani złotówki za cokolwiek, to
@Mlodazs akurat to Co Ci się wydaje to mnie nie interesuje. Bo 200 zł to ja mogę spuścić w kiblu, ja obecnie potrafię mieć kilka tysięcy dniówki, Ty pewnie robisz na kasie cały miesiąc żeby to zarobić, więc 200 zł to możesz się ze swoimi kolegami z ząbki zakładać. Nie łapiesz takich prostych analogii, że głowa mała. Akurat ja na swoje stosunki z kobietami nie narzekam, a to, że faceci są desperatami
@Mlodazs oraz typowa zagrywka typowej p0lki, pewnie nie ruchasz hehe, jedyny wyznacznik życiowy. Tak się składa, że na ciebie to bym pewnie nie spojrzał, stąd się wziął mój ograniczony szacunek do kobiet. Bo miałem, mam i będę miał styczność z duża ilością k0biet, mam też przecież kolegów i widzę przepaść. Gdyby nie seks to nie widzę powodów do czego większość kobiet byłaby mi potrzebna, mówię serio, ani to pogadać, bo 80% z
@BrokenRustyMachine: Wstawaj zesrales sie xD
Zaloze sie na 99%, ze jestes jakims sfrustrowanym incelem z wygladem 2/10, ktory siedzi u mamusi w mieszkaniu i wrzuca zdjecia jakis przystojniakow i wylewa swoja frustracje na kobietach. Co za zalosny, niedowartosciowany, czlowieczek xD

Bo 200 zł to ja mogę spuścić w kiblu


@BrokenRustyMachine: Ajc, zapomnialam przeciez jestes milionerem wykopkowym i tobie za pokazanie mordy trzeba zaplacic przynajmniej 50 tysiecy. Co za blazen, nie
@Mlodazs hehe pewnie jesteś incelem 2/10 i pewnie nie zarabiasz tyle i tyle (tanie zagrywki na które możesz łapać swoich kolegów spod ząbki). Na wykopie są goście od 0,5 do 9,5/10. Są także ludzie zarabiający najniższą krajowa (tak jak ty) i milionerzy. Nigdzie nie napisałem pustaku, że jestem milionerem, zarabianie kilka k dniówki (nie każdego dnia) nie czyni mnie milionerem ale wiem, że takie liczby cię przerastają, więc myślisz, że ktoś jest
@youngmlody3456: kartoflana p0lka jest surowa w ocenie jak jej rodaczki, dla lachowskiego i tak byla litosciwy bo inne witaminki dalyby pewnie 7,5( ͡° ͜ʖ ͡°) @ulver86 czyli jak witaminki poprzerabiaja swoja twarz na zdjeciach i sa mocne 8/10 to myśla, że faktycznie są 8/10 a nie 3/10 obiektywnie patrząc w lustro.