Wpis z mikrobloga

  • 0
@Ziutek_Grabaz: stąd moje zdziwienie, że tak szybko ocena 3/10. Znajomi, którzy grają póki co chwalą sobie immersję, ale mają casualowe podejście i odkrywają wszystko - szanuję taki wybór

@hi_im_cayman nie znam ich kontentu, kojarzę tylko tego typa co bił bezdomnego na filmie. W takim wypadku zakładam, że przedkładają archaiczne mechaniki z d2 ponad wszystko i stąd taka ocena.
  • Odpowiedz
@prayer5 zależy czego od tej gry oczekujesz. Fabuły to tu zbytnio ciekawej nie ma, osobiście chce ją przeskipować. Ale jeżeli chodzi o walkę, rozwój postaci i ogólne możliwości progresowania to dla mnie 10/10
  • Odpowiedz
@prayer5: Na początku po zrobieniu głównej fabuły po 7h Kiszak dał ocenę 4/10, teraz w trakcie end game obniżył, bo mówi, że nie ma co robić...
  • Odpowiedz
@prayer5: akurat to nie są żadne normiki, tylko weterani gier diablo, więc ich zdanie akurat coś znaczy. Jak jesteś graczem casualowym, to imo ci się gra spodoba ale pytanie czy warto płacić tyle hajsu za fabułkę, którą można skończyć w 1 dzień.
  • Odpowiedz
  • 0
@WojtekNitrodolski: bycie weteranem daje jakiś specjalny immunitet? z tego co widzę to tryhardują diablo 2, więc górnolotne #!$%@? o mechanikach itp. od typów, którzy mają utrwalony archetyp gierki sprzed 20 lat i nie są w stanie zaakceptować tego, że nikt nie będzie robić szrota dla boomerów nie przemawia do mnie. Hajs w moim przypadku nie gra roli, jeżeli przełoży się to na potencjalne kilkanaście (dziesiąt?) godzin grania w przyszłych sezonach.
  • Odpowiedz
  • 1
@prayer5 jedyną osobą która może ocenić fabułę D4 gdyż z serią jest od początku istnienia jest Procjon, trzeba poczekać aż ukończy gre.
  • Odpowiedz
@prayer5: Ale to nie o to w ogóle chodzi, nie rozumiem, dlaczego uważasz, że jak grają w d2 to są boomerami od razu xD. Oni wyraźnie w swoich filmach tłumaczyli co z d4 jest nie tak, a nie hejtowali od tak po prostu. Jak chcesz wydać hajs na grę, która ma 5 unikalnych dungeonów, powtarzalnych bossów, którzy niejednokrotnie są powiększonymi wersjami zwykłych mobów, i nudny, powtarzalny endgame, to prosze bardzo xDD
  • Odpowiedz
@prayer5: Sporo minusów zauważają i pewnie stąd te oceny, po przegraniu kilkunastu h według mnie gra jest za droga . Mam wrażenie, że za tydzień mało kto to będzie streamował i obawiam się, że gra umrze do czasu pierwszego sezonu, potem w pierwszym sezonie 2 tygodnie grania i dead, no ale oby nie bo ma potencjał. Jest bardzo mało contentu pod endgame, itemizacja jest trochę nieprzemyślana, a samą fabułę da się
  • Odpowiedz
@prayer5: twoim pierwszym błędem jest oglądanie p0lskich streamerów na twitchu, którzy sa mega #!$%@? bezbekami i zazwyczaj nie potrafią w ogóle grać zamiast obejrzeć kogoś typu steelmage, wudijo albo innych arpgowców, u których gameplay wygląda tak jak powinien xD
  • Odpowiedz