Wpis z mikrobloga

Jak w wieku 14 lat dostałam swoją pierwszą konsolę #xbox360 to przez pół roku od jej zakupu miałam tylko 2 gry dołączone do zestawu, fable 2 i jakies halo bo mama stwierdzila, że konsola była tak droga, że jakąś grę mogę dostać dopiero na Boże Narodzenie xD
I tak sobie grałam miesiącami w 2 te same gry, fable to chyba z 10 razy skonczylam. W międzyczasie jak na serwisie z grami i nagrodami (pamiętacie Odlotka? XD) wygrałam hp i książę półkrwi na x360 to myslalam ze sie posikam ze szczęścia ( ͡º ͜ʖ͡º). I mimo wszystko byl człowiek szczęśliwy i na nic nie marudził, nawet gra w której się już ścieżki dialogowe znało na pamięć byla najlepsza atrakcją ever xD

A teraz 15 lat później co? 200 gier w bibliotece i nie ma w co grać, a nawet jak jest to się w sumie już nie chce bo taka pełnometrażowa gra to za duże zobowiązanie więc w w ostateczności biegam przebrana za hello Kitty w #fallguys i sie denerwuje bo ciągle mi losuje jakichs noobow do drużyny ( ͡º ͜ʖ͡º)

#ps5 #przemysleniazdupy
  • 6
  • Odpowiedz
@Shyvana Ja w pewnym momencie oddałem swoją na przerobienie i była to najlepsza decyzja jaką mogłem zrobić w tamtym czasie. A i tak nie zagrałem w to co chciałem, bo wychodziły gry non stop xD A Fable 2 to oooo kurde, ale bym se w to zagrał dziś. Jakoś 10 lat temu w to pykałem, świetna gra, wspaniały klimat
  • Odpowiedz
@Shyvana: ja kupiłem za bony świąteczne wespół z bratem tzn ja wielszość ja dałem .To był zestaw z gyrosami 2.I nie grałem .Dopiero po latach kupiłem ps4 i zacząłem grać,potem x one, xsx i xs na podróż ps5 i nintendo.I dalej nie ma w co grać
  • Odpowiedz
@Shyvana: Coś w tym jest. Jak lata temu kupiłem konsolę to jedyna gra jaką miałem to była FIFA i łupałem w nią godzinami bez nudów. Kiedy później kupiłem sobie kolejną, to też ją ogrywałem ile wlezie. Teraz mam masę gier na PC czy konsolę, sporo nawet nie skończonych i oczywiście "nie ma w co grać".
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Mega_Smieszek uwielbiałam fable i ich humor, jedna z gierek które najlepiej wspominam nawet po tych wszystkich latach, ale by sobie człowiek popykał od nowa () 3 i ich rewolucja przemysłowa zabiła już tego ducha i to nie było to samo.

Jest fable 2 w game passie, ale nie mam ani konsoli ani komputera na Windowsie :(
  • Odpowiedz