Wpis z mikrobloga

  • 0
@darek-jg: Wrócą i co dalej?
@kidi1: Wiem że można ale nie chce im podawać swojego numeru konta. Wiem że jakby chcieli to i tak by mieli ale i tak im nie chce podać. A o co chodzi?
  • Odpowiedz
@Meens: Wszystkie banki są w systemie OGNIVO i skarbówka oraz komornicy mają wszystkie twoje konta na talerzu w ułamek sekundy, więc przestań sobie utrudniać życie, marnować czas listonoszy oraz swój i podawaj go na przyszłość bez jakiegoś bezsensownego buntu o pseudoanonimowość.

Im to obojętne gdzie hajs wyślą.
  • Odpowiedz
@Meens:
Listonosz zostawi awizo i będą czekać 14 dni w placówce na odbiór. Potem wrócą do nadawcy.
Zwrot przekazem pocztowym jest płatny, opłata odejmowana jest od zwracanej kwoty.

ps. Trzeba było podać, że odbierzesz zwrot osobiście w urzędzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@pcela: Teraz już interesuje mnie jedynie w jaki sposób będę mógł odebrać te pieniądze jak wrócą do nadawcy. Wyżej ustalone że sami nie wyślą ich ponownie więc będę musiał się pewnie o nie sam upomnieć.
  • Odpowiedz
@Meens:
Dopiero początek czerwca, skąd wiesz, że już wysłali przekaz z US? Akurat przekazy mają dość niski priorytet, zwłaszcza, że US ma aż trzy miesiące na zlecenie zwrotu.

A jak kasa wróci, do będziesz musiał złożyć wniosek o wypłatę i czekać na jego rozpatrzenie (osobiście, albo przez portal e-Urzędu Skarbowego). Na telefon nic nie załatwisz (RODO się kłania).

ps. Możesz spróbować wyciągnąć nr przekazu z US i śledzić go na stronie
  • Odpowiedz