Wpis z mikrobloga

@Syn_Tracza: Do wszystkich facetów, naewt na tym niewinnym screenie z TVN widać co nas czeka jeśli faktycznie wygra PO i jej przystawka w postaci #lewica. Dalsza dyskryminacja mężczyzn i ich #pieklomezczyzn. W tym kraju, gdzie mamy potężny matriarchat i #niebieskiepaski są obywatelami drugiej kategorii staną się wówczas zwyczajnie niewolnikami trzymanymi na smyczy przez baby. Nie dopuśćmy do tego, powinna byc chociaż jakaś ułuda równouprawnienia, a nie jak teraz, że
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: Po tym jak zabrało mnie dopiero 10 metro, po tłumach na wszystkich ulicach obok krakowskiego przedmieścia, śmiem twierdzić, ze te 500 tysięcy to bardzo ostrożne szacunki. W swoim życiu nie widziałem tylu ludzi w jednym miejscu.
  • Odpowiedz
@Bronek55: osobiście uważam ze ludzie pracujący w PiS to obślizgłe ameby bez kręgosłupa które za srebrnika matkę by sprzedały. Najzabawniejsze ze większość tych osób wcale dobrze nie zarabia.
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: A ja nie wykluczam, że podawana estymacja na 500 tysięcy może być bliska prawdy. Tłumy były potężne, gdy czołówka zbliżała się pod plac zamkowy to ludzie nadal maszerowali spod punktu startowego. Nie jestem specjalnie za PO, ale nie o to tu chodziło. Każdy komu zależy na demokracji w Polsce powinien być na tym marszu.
Vistu - @Syn_Tracza: A ja nie wykluczam, że podawana estymacja na 500 tysięcy może by...

źródło: IMG_20230604_131839

Pobierz
  • Odpowiedz
a w telewizji zwanej publiczną nie ma nawet 1 ujęcia z tego


@Syn_Tracza: masz pojęcie ile ważnych tematów podnosi się każdego dnia w mediach europejskich, a nie ma o nich nawet jednozdaniowego podsumowania w TVN czy Polsacie? Rozumiem #wolnemedia, ale jeśli 69% wyborców KO czerpie wiedzę na temat polityki z TVN, to analogicznie trzeba być debilem na zasiłku żeby oczekiwać podobnego traktowania z drugiej strony.
  • Odpowiedz
@GoogleFuchsiaZgubilemHaslo: Co? Gdzie niby? W Polsce? W Warszawie?
Byłem na łódzkim proteście przeciwko ACTA to było kilkaset osób, na warszawskim największym z tego co pamiętam to kilka, maks kilkanaście tysięcy. W ogóle nie ta skala nawet
  • Odpowiedz
przyjalem ze sa 4 osoby na m2, trasa z placu na rozdrozu do pl zamkowego ma ~4km a jezdnia ma 14m szerokosci (bez chodników). Daje to lekko ponad 200 tys ludzi,


@majk90: no to spokojnie możesz tą wartość przemnożyć przez dwa, bo mnóstwo ludzi nawet nie usiłowało iść centralną ulicą (która była tak zatłoczona, że na niej głównie się stało), tylko szło równoległymi. Na niektórych ujęciach z dronów to zresztą widać,
  • Odpowiedz
To, że partia przejmuje wszystkie instytucje w państwie nie znaczy jeszcze, że w Polsce brak jest wolnych mediów.


@analboss: i dlatego wlasnie w rankingu wolnych mediow spadlismi z 18miejsca w 2015 na 57 w 2023 ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wcale wladza nie ujebuje ich jak moze. Albo wykupuje - patrz Polska Press, gdzie dzienniki lokalne staly sie tubami propagandowymi PiSu
  • Odpowiedz