Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

miej 40 lat

dobre pieniazki, wlasny dom, wlasna firma

chodzisz do takiej jednej, okazuje sie ukrainka ale swietnie mowi po polsku, bardziej sledzikuje niz zaciaga wschodnim akcentem

no fajnie sie rozmawia, hehe

zadurz sie

teraz zaczyna sie komedia pomylek + wyrachowanie ukrainek

powiedz o swoich uczuciach

ona ci kresli sytuacje ze ma zle w zyciu, ze w sumie chcialaby wyjsc z tego ale nie moze bo musi mieszkanie kupic ale ja cisnie bo dziecko sie zaczyna domyslac, mowi ze ma firme jeszcze procz tego ale i tak ciezko sie jej utrzymac przy wydatkach 7K/msc xD

ciagle albo komus pomaga albo ktos ja oszukuje xD

mowi ze nikogo nie szuka i ze tylko pieniadze ja interesuja

mowi ci o jakis dziwnych i logicznie dziurawych rzeczach jak zakup auta i co sie z nim stalo, oczywiscie znow ja oszukali itp

naciskaj pod katem uczuc umysl jeszcze dziala logicznie, starasz sie eliminowac pieniadze ze spotkan z nia

zrob ostatnia szarze cwela gdzie ja prosisz o cos w rodzaju chodzenia, spotkan bez pieniedzy, ona mowi ze nie - miej juz wychodzic a jej sie przypomniala ze brakuje jej kilku tysiecy zlotych i czy mozesz jej pomoc xD

umysl nadal pracuje wiec mowisz ze nie - ona jakby obrazona i kaze #!$%@?

serce zajmuje miejsce rozumu

powiedz ze jej pomozesz, miej nadzieje ze to jej gra by sprawdzic na ile to realne

ona niby mowi ze odda, ale powiedz ze to #!$%@? prezent

duzo wynurzen a i tak #!$%@? z tego jest, #!$%@? niewzruszona na otwarte i krwawiace serce anona

w pewnym momencie realizacja co sie #!$%@?, jak bardzo samotnosc, #!$%@? cie zmienilo, chec wejscia do rozpedzonego pociagu tak bardzo

kilka tysiecy mniej na koncie

zostanie literalnie z #!$%@? w rece

bierzcie i uczcie sie z tego wszyscy anoni, to jest bowiem doswiadczenie anonskie ktore ja przezylem zebyscie wy cierpiec tak nie musieli
KOMPROMITACJA na wszystkich frontach
wnioski: nigdy, NIGDY #!$%@? nie mowcie i nie dawajcie pieniadzy, zawsze #!$%@? grajcie biednego defekenta, goscia na minimalnej, miejcie chlut - to byla moja pierwsza milosc i mi #!$%@?, z drugiej strony mam wrazenie ze sprawa nie byla do wygrania od poczatku, zreszta jak tak poczytalem to malo ktore zwiazki tego typu wychodza + #!$%@? wie w co ona grala jeszcze, nie zdziwilbym sie gdyby jej druga firma byl wlasny dom uciech
spory plus jest taki ze jeden znajomy okazal sie w #!$%@? dobrym przyjacielem, mialem jednego przyjaciela i znajomego, teraz dwoch przyjaciol :3
a znowu #!$%@? bo byla taka slazaczka, tez roksa ale chyba ja czyms kupilem bo sama mnie zagadywala o obejrzenie z nia filmu czy wyjscie, ja to odrzucilem bo mi juz tamta chodzila po glowie, zaluje #!$%@? bo tej pozyczylem smieszne 200zl i byla mi caly czas wdzieczna, jechalem do niej na slask i zawsze sie cieszyla ze przyjezdzam jakis kawalek, teraz pani ukrainka nawet telefonu nie odbiera, #!$%@? z pieniedzmi bo sporo sie nauczylem, ale robic takie szopki za marne pare tysiecy zlotych to trzeba nie byc czlowiekiem, podliczylem to wsyzstko i powiem ze miala lepsza stawke/h niz niektorzy dyplomowani terapeuci #zwiazki #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
Jak ktoś płacze, że go ciągle oszukują albo jest okradany to sam jest oszustem i/lub złodziejem. Nie wiem do końca dlaczego tak jest ale to jest częsta sytuacja.