Wpis z mikrobloga

58lvl rogue, kampania skończona, mapa odkryta, questów troszeczkę zostało, III poziom świata - odpowiadam na pytania chętnych

Przy okazji - gra się fajnie, zwłaszcza jak komuś się nie chce siedzieć nad drzewkiem buildu jak w PoE, loot pod postać też daje radę.

Najbardziej natomiast wkurza tylko ilość błędów. Chciwy gremlin poskąpił na testerach mocno, bo nawet w D3 tylu bugów nie miałem w tym samym czasie. A to jeden raz żadne ze skilli nie działały, jedynie potiony. Skipowanie tekstu nie działa często i trzeba Alt-tabować. A to kilka razy musiałem questy porzucać i zaczynać ponownie bo się zblokowały. No i jeszcze ten wierzchowiec robiony na kolanie, nie potrafiący się rozpędzić, czasami idący wolniej niż biegnąca postać (zaraz po wskoczeniu na niego), za to potrafiący się zablokować w losowym momencie.

#diablo4 #diablo
  • 6
ja mialem takiego buga ze mi nie pokazywaly sie itemy do questa w loocie (tylko na mapie zaznaczalo, a w grze nie widzialem i przez to nie moglem podniesc), a po chwili gra sie zawiesila (ale nie wywalila CE-108255-1, tylko po prostu sie zawiesila i wisiala i musialem recznie zamknac)

wierzchowiec robiony na kolanie, nie potrafiący się rozpędzić, czasami idący wolniej niż biegnąca postać (zaraz po wskoczeniu na niego), za to potrafiący